IJM

Rick, Joost en Gerben ook volgend seizoen trainers Pernix selectie

Rick, Joost en Gerben ook volgend seizoen trainers Pernix selectie

De TC is blij om te kunnen melden dat Rick Nell, Joost Kuipers en Gerben Donker ook volgend seizoen (2022/2023) verantwoordelijk zullen zijn voor het trainen en coachen van de Pernix 1/2 selectie. Na de gesprekken met spelers, en vervolgens de trainers, is gebleken dat er een goede klik is tussen de verjongde, leergierige spelersgroep en de staf.
Gerben, Joost en Rick werken onderling prettig samen en hebben veel zin om door te gaan op de ingeslagen weg. Spelplezier, talentontwikkeling en ervaring opdoen staat op dit moment centraal. De TC heeft er vertrouwen in dat dit traject in de nabije toekomst ook weer zal leiden tot mooie sportieve resultaten van de vernieuwde Pernix selectie.

TC Pernix

Overig nieuws

Nieuwe secretaris in het bestuur

Afgelopen ledenvergadering heeft Annemieke van Duivenboden na ruim 7 jaar het stokje overgedragen aan Nienke Wijermars! Hieronder nog even de mooie worden van de voorzitter!!

Nieuwe trainer/coaches Pernix U19-1

Vanaf het nieuwe seizoen 2025/2026 zal het hoogste talentvolle jeugdteam van Pernix, U19-1 (voorheen Pernix A1), onder leiding staan van Debbie van Alphen, Nicky van

Laatste nieuws

Train een keer mee bij Pernix!!

Ben je nieuwsgierig naar de korfbalsport en wil je kennismaken? Kom een (paar) keer gratis meetrainen!!

Naast een korfbalvereniging is Pernix ook een vrijwilligers organisatie. We zoeken daarom mensen die meehelpen om activiteiten te ondersteunen. Alle hulp is daarbij welkom, daar het motto bij vrijwilligerswerk nog altijd “vele handen maken licht werk” is.