IJM

Pernixers geselecteerd voor RTC Teams!

Pernixers geselecteerd voor RTC Teams!

Afgelopen weken zijn de selectie trainingen van RTC U15 en RTC U19 weer begonnen in de regio. Deze teams worden gevormd uit de beste spelers van de regio onder 15 en 19 jaar. Vanuit Pernix zijn er maar liefst 6 geselecteerd voor RTC U15!
Wij willen als Pernix Alex, Juna, Lucas, Marijn, Saar en Siem feliciteren met het behalen van RTC U15.

Daarnaast zijn er ook 2 Pernixers geselecteerd voor RTC U19. Wij willen daarom ook Silke en Amy G feliciteren met het behalen van RTCU19
Heel veel plezier en succes!

Overig nieuws

Team van de week

Mooier kan niet. oplopen samen met je idolen van Pernix 1. Hieronder het schema 15 november: J6 en J722 november: J8 en J913 december: J10

Laatste nieuws

Train een keer mee bij Pernix!!

Ben je nieuwsgierig naar de korfbalsport en wil je kennismaken? Kom een (paar) keer gratis meetrainen!!

Naast een korfbalvereniging is Pernix ook een vrijwilligers organisatie. We zoeken daarom mensen die meehelpen om activiteiten te ondersteunen. Alle hulp is daarbij welkom, daar het motto bij vrijwilligerswerk nog altijd “vele handen maken licht werk” is.