In deze nieuwsbrief:
- Nieuwjaarswens voorzitter
- Korfbal en weersomstandigheden
- Save the date Pernix 105 jaar
- Opbrengst Grote Club Actie
- PO Archief
- Herinnering betalen contributie
- Spelen in de hal tijdens wedstrijden
- Nieuw opzegtermijn lidmaatschap
- DJ tijdens wedstrijd van Pernix 1 op 17 januari
- Bedankje Theo Weizenbach
Nieuwjaarswens Voorzitter
Beste Pernixer,
Na een korfballoze kerst en jaarwisseling en aansluitend een winters weekje, hopen wij dat iedereen klaar en opgeladen is voor de hervatting van het zaalseizoen. Het bestuur kijkt ernaar uit en wenst jullie allen een sportief en gezond 2026 toe!
Als ook de komende dagen alle sporthallen de last van de sneeuw kunnen dragen, begint zaterdag 10 januari de tweede helft van de zaalcompetitie. Vanaf 09.00 kunt u de Pukkies en Kangoeroes bewonderen in de Zijl en ons eerste speelt (toepasselijk) om het (HF) Witte Centrum in de Bilt om 16.10. Zelfs uw voorzitter trekt na een klein jaartje zijn oranje shirt weer uit de kast en hoopt wat speelminuten te maken in Pernix 5 om 18.30. Kortom, we gaan weer beginnen: loopt uw luie zweet er weer uit en/of laaft u zich aan het Pernix gevoel!
Geert Groeneveld
Korfbal en weersomstandigheden
Door winters weer kan het komend weekend lastig zijn om te reizen naar je uitwedstrijd. De kans dat er door het KNKV een besluit genomen wordt dat voor elk team geldt, is klein. De verantwoordelijkheid voor de keuze of je de reis kan maken ligt dus bij alle teams. Hieronder wat handvaten:
– Als het advies is afgegeven om niet de weg op te gaan in de regio waar je moet spelen of doorheen moet reizen (code rood en soms bij code oranje), dan doen wij dat natuurlijk ook niet.
– Als het jouw team een uitwedstrijd moet spelen en jullie komen gezamenlijk tot de conclusie dat het niet verantwoord of veilig is om de reis te maken, dan kan het team zelf besluiten de wedstrijd niet te spelen.
– Mocht u als ouder rijbeurt hebben en het niet zien zitten om te rijden, maak dit dan in de groepsapp kenbaar zodat er eventueel geruild kan worden.
Als de wedstrijd niet gespeeld kan worden, doe dan het volgende:
– Licht voor zover mogelijk direct de tegenstander in en stuur een bericht naar Margit van Alphen van wedstrijdzaken (bereikbaar op 0621263826 of via wedstrijdzaken@pernix.nl).
– Als je er niet uitkomt, is een van de bestuursleden graag bereid te helpen.
Save the date Pernix 105 jaar
In 2026 bestaat Pernix 105 jaar! Dat moet natuurlijk gevierd worden. Reserveer 14 tot en met 16 mei 2026 alvast in uw agenda! De jubileum commissie is al druk bezig met de voorbereidingen voor een fantastisch jubileum.
Opbrengst Grote Club Actie 2025
Op 22 november is tijdens de wedstrijd van het eerste bekend gemaakt dat de opbrengst van de Grote Club Actie €4413,60 is. Echter is er in december door de Grote Club Actie aan de vereniging gecommuniceerd dat er per lot meer wordt afgedragen aan de verenigingen. Daardoor is de uiteindelijke opbrengst van de Grote Club Actie nu €4689,45.
Pernix Archief
Casper de Rooij en Hans Kuipers zijn druk bezig geweest met het opzetten van de website pernixarchief.nl. Op deze website zijn allerlei oude Pernix Omroepen te lezen. Neem zeker eens een kijkje!
Herinnering betalen contributie
Via deze weg willen we ook graag iedereen die dit nog niet gedaan heeft eraan herinneren om de contributie voor dit seizoen te betalen. De facturen zijn in oktober verzonden. Mocht je vragen hebben of de factuur niet ontvangen hebben neem dan contact op met penningmeester@pernix.nl
Spelen in de hal tijdens wedstrijden
Regelmatig zijn er tijdens wedstrijden van de selectie of andere teams kinderen aan het spelen in de zaal of in het materiaalhok. Dit kan hinderlijk zijn voor spelers die willen warmlopen. Maar dit kan ook gevaarlijk zijn als er bijvoorbeeld plotseling ballen het veld in rollen. Wij willen iedereen erop attenderen om het spelen in de zaal tijdens wedstrijden te beperken.
Nieuwe opzegtermijn lidmaatschap
Met ingang van het seizoen 2025/2026 is de opzegtermijn van het lidmaatschap gewijzigd. Mocht je na dit seizoen willen stoppen met korfballen moet dit uiterlijk 1 mei zijn doorgegeven aan de ledenadministratie. Wanneer je je lidmaatschap na 1 mei opzegt dan moet je voor het seizoen daarna wel de bondscontributie betalen.
DJ tijdens wedstrijd van Pernix 1 op 17 januari
Op 17 januari speelt Pernix 1 thuis tegen Excelsior. We zijn nog opzoek naar iemand die het leuk vindt om als DJ ook van deze wedstrijd een feestje te maken. Lijkt dit je wat? Neem dan contact op via vrijwillig@pernix.nl
Bedankje Theo Weizenbach
Beste Pernixers,
Van schrik tot herstel!
Zondag 5 oktober werd ik acuut opgenomen in Alrijne en vervolgens 10 dagen op de intensive care bij het LUMC. Dat was natuurlijk een enorme schrik voor Annemiek en kinderen. Na 10 dagen in coma ben ik naar Alrijne gebracht om verder op te knappen. Dankbaar zijn we dat door de zorg en inzet van artsen en zorgverleners van het LUMC en Alrijne het goed is afgelopen.
Nu nog de periode van herstel.
Onze dank voor de vele bloemen, kaarten, telefoontjes, bezoekjes, fruitmanden. In het bijzonder noemen we de groep “Kalmthouters” en trainingsgroep veteraren. Het heeft ons goed gedaan al het medeleven. Het was toch wel even schrikken.
Annemiek & Theo Weizenbach


