De Technische Commissie van Pernix is verheugd te kunnen melden dat er overeenstemming is bereikt met Debbie en Tessa van Alphen voor de rol van trainer/coaches van Pernix 2 in het seizoen 2026/2027.
Debbie, momenteel actief als trainer/coach van de U19-1, maakt samen met Tessa de stap naar het tweede team. Met deze aanstelling kiest Pernix voor continuïteit én kwaliteit. Beide coaches brengen niet alleen ervaring mee als trainers, maar hebben ook als spelers op het hoogste niveau waardevolle kennis en inzicht opgedaan. Daarmee zijn zij uitstekend gepositioneerd om voort te bouwen op het succesvolle huidige seizoen van Pernix 2.
De Technische Commissie spreekt haar vertrouwen uit in dit nieuwe trainersduo en ziet in hen de ideale opvolgers van Manolis en Perla, die een belangrijke bijdrage hebben geleverd aan de ontwikkeling van het team.
