Programma

Bij vragen of opmerkingen over het invullen van digitale wedstrijdformulieren, het programma, de indeling van scheidsrechters enz.: mail naar wedstrijdzaken@pernix.nl of bel 06-21263826

21-apr-2018

Team Thuisploeg Uitploeg Aanvang Verzamelen Scheidsrechter Opmerkingen Vervoer
S1 KVA S1 Pernix S1 16:00 14:45 Wolfgang, A. / Mourik, J van
S2 KVA S2 Pernix S2 14:30 13:15 Garderen, G. van
S3 Pernix S3 Excelsior (D) S3 11:00 10:30 Bruin, R de
S4 Pernix S4 Crescendo S3 14:15 13:45 Cas Lepelaar
S6 Pernix S6 TOP/SolarCompleet S11 16:00 15:30 Jasper van Buren
S7 Fiks S4 Pernix S7 14:00 13:30 Gras! Verzamelen bij de Voscuyl
S8 Tempo S7 Pernix S8 11:30 10:15
A1 Sporting Trigon A1 Pernix A1 14:00 13:30 Verzamelen bij de Zoeterwoudsesingel
B1 Pernix B1 Valto B2 12:45 12:15 Daan van der Geest
B2 Pernix B2 VZOD B1 10:00 Manolis Karamanolis Wordt verplaatst!
C1 KZ Danaïden C1 Pernix C1 10:00 09:30 Verzamelen bij de Montgomerystraat
C2 Tempo C3 Pernix C2 10:30 09:15 Arkema, Vogt, Pol
C3 Pernix C3 TOP/SolarCompleet C7 11:15 10:45 Lennart Hoogenboom
D1 Pernix D1 KZ Danaïden D1 10:00 09:30 Kevin Vreeken
D2 Tempo D3 Pernix D2 10:30 09:15 Morsch, Freriks, Lepelaar
D3 Pernix D3 De Meervogels D3 12:30 12:00 Elzelien Alblas
D4 Pernix D4 VZOD D2 13:00 12:30 Dave Storm
E1 KZ Danaïden E2 Pernix E1 10:30 10:00 Verzamelen bij de Montgomerystraat
E2 TOP/SolarCompleet E3 Pernix E2 11:00 10:00 Kirsch, Venema
E3 Pernix E3 KZ Danaïden E3 11:00 10:30 Bregje Schreuders
E4 Pernix E4 Rapid E2 10:00 09:30 Manon la Lau
E5 TOP/SolarCompleet E5 Pernix E5 09:00 08:00 Kollen, Lawson
E6 Madjoe E4 Pernix E6 09:00 08:15 Reserve shirts! v. Haaren, v/d Peet
F1 Madjoe F2 Pernix F1 10:00 09:15 Reserve shirts! In onderling overleg
F2 Pernix F2 TOP/SolarCompleet F3 11:00 10:30 Heidi Moenen
F3 Fluks F2 Pernix F3 10:00 09:00 In onderling overleg

28-apr-2018

Team Thuisploeg Uitploeg Aanvang Verzamelen Scheidsrechter Opmerkingen Vervoer
S1 KCR S1 Pernix S1 16:00 14:30 Ringma, M / Vree, B de
S2 KCR S2 Pernix S2 14:30 13:00 Rover, J. de
S4 Pernix S4 KVS/Maritiem S5 10:00 09:30 Daan van der Geest
S5 Pernix S5 Rapid S4 11:30 11:00 Casper Knook

12-mei-2018

Team Thuisploeg Uitploeg Aanvang Verzamelen Scheidsrechter Opmerkingen Vervoer
S1 BEP S1 Pernix S1 15:30 14:00 Ruitenbeek, H/Maijenburg, A.S
S2 BEP S2 Pernix S2 14:00 13:30 Veer-de Kok, J ter
S3 EKVA S3 Pernix S3 10:30 09:00 Westerhoff, R.
S4 Pernix S4 Achilles (Hg) S6 10:00 09:30 Jan de Bondt
S5 Pernix S5 Velocitas S5 13:00 12:30 Freek van der Meij
S6 TOP/SolarCompleet S11 Pernix S6 17:00 16:00
S7 Pernix S7 Fiks S4 14:45 14:15 Raymond Boerman
S8 Pernix S8 Tempo S7 11:30 11:00 Niek Hassefras
A1 VZOD A1 Pernix A1 17:00 15:45 Weijermars, Olsthoorn, Kariotis, Arnoldus
B1 Valto B2 Pernix B1 16:15 15:00 Res.shirts! Ruigrok, Deurman, Siere
B2 VZOD B1 Pernix B2 11:00 09:45 Vooren, Schijf, v/d Berg
C1 Pernix C1 KZ Danaïden C1 11:45 11:15 Maaike Swanenburg
C2 Pernix C2 Tempo C3 13:00 12:30 Jantine Brussee
C3 TOP/SolarCompleet C7 Pernix C3 10:00 09:00 v/d Berg, Wetselaar, Sloos
D1 KZ Danaïden D1 Pernix D1 11:30 11:00 Verzamelen bij de Montgomerystraat
D2 Pernix D2 Tempo D3 12:00 11:30 Jaimy van Bohemen
D3 De Meervogels D3 Pernix D3 10:05 08:50 Schoonwater, de Boer, Cox
D4 VZOD D2 Pernix D4 12:30 11:15 de Rooij, Heyl, Ratti
E1 Pernix E1 KZ Danaïden E2 10:00 09:30 Hessel Hoekstra
E2 Pernix E2 TOP/SolarCompleet E3 00:00 Kees van der Plas Verplaatst naar 16 mei 18:00 uur
E3 KZ Danaïden E3 Pernix E3 09:30 09:00 Verzamelen bij de Montgomerystraat
E4 Rapid E2 Pernix E4 13:00 11:45 Gerritsen, v/d Giessen
E5 Pernix E5 TOP/SolarCompleet E5 11:00 10:30 Heidi Moenen
E6 Pernix E6 Madjoe E4 10:00 09:30 Kees van der Plas
F1 Pernix F1 Madjoe F2 10:00 09:30 Mirjam van Duuren
F2 TOP/SolarCompleet F3 Pernix F2 09:00 08:15 In onderling overleg
F3 Pernix F3 Fluks F2 11:00 10:30 Mirjam van Duuren

16-mei-2018

Team Thuisploeg Uitploeg Aanvang Verzamelen Scheidsrechter Opmerkingen Vervoer
E2 Pernix E2 TOP/SolarCompleet E3 18:00 17:30 Kees van der Plas

26-mei-2018

Team Thuisploeg Uitploeg Aanvang Verzamelen Scheidsrechter Opmerkingen Vervoer
S1 Pernix S1 GKV/Enomics S1 15:30 14:00 n.t.b.
S2 Pernix S2 GKV/Enomics S2 14:00 13:00 n.t.b.
S3 Pernix S3 KVA S3 17:00 16:30 n.t.b.
S4 ALO S3 Pernix S4 15:00 13:45 n.t.b.
S5 Madjoe S3 Pernix S5 12:45 11:45
S6 Pernix S6 Fluks S3 14:00 13:30 Jasper van Buren
S7 Velocitas S6 Pernix S7 16:45 16:15
S8 Velocitas S8 Pernix S8 15:15 14:45
A1 Pernix A1 Madjoe A1 11:00 10:00 Damme Breedveld
B1 Pernix B1 Phoenix B1 12:30 12:00 Debbie van Alphen
B2 Pernix B2 KIOS (N) B2 12:30 12:00 Joost van Manen
C1 Madjoe C1 Pernix C1 11:45 10:45
C2 Fluks C2 Pernix C2 12:30 11:30
C3 Pernix C3 Madjoe C3 11:15 10:45 Edwin van Beek
D1 Pernix D1 Achilles (Hg) D1 10:00 09:30 Anoek Braam
D2 TOP/SolarCompleet D3 Pernix D2 09:00 08:00
D3 Dubbel Zes D2 Pernix D3 12:00 10:45
D4 Velocitas D3 Pernix D4 12:45 12:00
E1 Pernix E1 Tempo E2 10:00 09:30 Willem Wolzak
E2 Pernix E2 KIOS (N) E1 11:00 10:30 Sven van Rumt
E3 TOP/SolarCompleet E9 Pernix E3 10:00 09:00
E4 Velocitas E3 Pernix E4 13:15 12:45
E5 Pernix E5 Madjoe E1 11:00 10:30 Annemieke Pierrot
E6 Pernix E6 Velocitas E5 10:00 09:30 Marguerite Tirion
F1 Pernix F1 Tempo F2 10:00 09:30 Cas Lepelaar
F2 KIOS (N) F2 Pernix F2 11:00 10:00
F3 Sporting Trigon F2 Pernix F3 10:30 10:00

02-jun-2018

Team Thuisploeg Uitploeg Aanvang Verzamelen Scheidsrechter Opmerkingen Vervoer
S1 DOS Kampen/Veltman S1 Pernix S1 15:30 13:30 n.t.b.
S2 DOS Kampen/Veltman S2 Pernix S2 14:00 12:00 n.t.b.
S3 Rohda S3 Pernix S3 13:00 11:45 n.t.b.
S4 Pernix S4 De Meervogels S4 11:00 10:30 Stephan van de Berg
S5 Pernix S5 KZ Danaïden S6 12:45 12:15 Christan Lindhout
S6 Tempo S8 Pernix S6 12:30 11:15
S7 Pernix S7 Madjoe S5 14:30 14:00 Freek van der Meij
S8 Pernix S8 TOP/SolarCompleet S9 16:15 15:45 Richard Groenen
A1 KZ Danaïden A2 Pernix A1 11:00 10:30
B1 TOP/SolarCompleet B3 Pernix B1 11:00 10:00
B2 TOP/SolarCompleet B4 Pernix B2 12:15 11:15
C1 Pernix C1 ALO C1 10:00 09:30 Joost van Manen
C2 Pernix C2 TOP/SolarCompleet C6 13:15 12:45 Jaimy van Bohemen
C3 KIOS (N) C4 Pernix C3 10:00 09:00
D1 TOP/SolarCompleet D1 Pernix D1 09:45 08:45
D2 Pernix D2 KIOS (N) D2 10:00 09:00 Bram van Delft
D3 Pernix D3 Reflex D3 11:00 10:30 Martin Brouwer
D4 Pernix D4 Crescendo D1 13:15 12:45 Helko van den Brom
E1 TOP/SolarCompleet E2 Pernix E1 10:00 09:00
E2 KZ Danaïden E1 Pernix E2 10:00 09:30
E3 Pernix E3 Fluks E1 11:00 10:30 Rosanne Rodenburg
E4 Pernix E4 Fiks E3 10:00 09:30 Bregje Schreuders
E5 Tempo E3 Pernix E5 09:30 08:15
E6 Fiks E4 Pernix E6 11:00 10:30
F1 TOP/SolarCompleet F4 Pernix F1 10:00 09:00
F2 Pernix F2 Sporting Trigon F1 13:00 12:30 Saskia Hassefras Let op: nieuwe tijd
F3 Pernix F3 TOP/SolarCompleet F5 11:00 10:30 Willem Wolzak