Programma

Bij vragen of opmerkingen over het invullen van digitale wedstrijdformulieren, het programma, de indeling van scheidsrechters enz.: mail naar wedstrijdzaken@pernix.nl of bel 06-21263826

03-mrt-2018

Team Thuisploeg Uitploeg Aanvang Verzamelen Scheidsrechter Opmerkingen Vervoer
S7 TOP/SolarCompleet S10 Pernix S7 20:50 19:50 De Korf
E5 Madjoe E3 Pernix E5 09:00 08:15 Middelmors, Reserve shirts! v/d Giessen, Cox

10-mrt-2018

Team Thuisploeg Uitploeg Aanvang Verzamelen Scheidsrechter Opmerkingen Vervoer
S1 SKF S1 Pernix S1 20:00 18:15 n.t.b. SKF-hal
S2 Wageningen S3 Pernix S2 20:30 18:45 n.t.b. De Aanloop
S3 Pernix S3 DES (D) S3 14:15 13:45 n.t.b. De Zijl, Aanspreekpunt: Reserve Pernix 3
S4 Pernix S4 Meervogels S3 15:25 14:55 Huig Schoonderwoerd De Zijl, Aanspreekpunt: Reserve Pernix 4
S5 Pernix S5 KZ Danaïden S6 19:40 19:10 Bram Ages De Zijl, Aanspreekpunt: Reserve Pernix 5
S6 Tempo S8 Pernix S6 17:30 16:15 Limeshallen, Hal 1 (links)
S7 Tempo S7 Pernix S7 19:55 18:40 Limeshallen, Hal 1 (links)
S8 Pernix S8 TOP/SolarCompleet S11 20:50 20:20 Helko van den Brom De Zijl, Aanspreekpunt: Reserve Pernix 8
A1 Pernix A1 ALO A1 13:00 12:30 Manolis Karamanolis De Zijl, Aanspreekpunt: Manon La Lau
B1 Pernix B1 Atlantis B1 18:40 18:10 Joost van Manen De Zijl, Aanspreekpunt: Raymond Boerman
B2 HKV/Ons Eibernest B3 Pernix B2 17:30 16:15 HKV/Ons Eibernesthal Vooren, v/d Giessen, Schijf
C1 Haarlem C1 Pernix C1 15:15 13:45 Kennemer Sportcentrum Haarlem, Midden de Boer, Bekooy, Wayenberg
C2 Pernix C2 Tempo C3 12:00 11:30 Anoek Braam De Zijl, Aanspreekpunt: Nicola Toorenaar
C3 KIOS (N) C4 Pernix C3 15:30 14:30 Estafette, Reserve shirts! v/d Berg, de Boer, Hartkoorn
D1 Tempo D1 Pernix D1 14:10 12:55 Limeshallen, Hal 1 (links) Kollen, Los
D2 TOP/SolarCompleet D2 Pernix D2 09:00 08:00 De Wasbeek de Boer, Lepelaar, Korbee
D3 Pernix D3 Madjoe D4 17:40 17:10 Rosanne Rodenburg De Zijl, Aanspreekpunt: Raymond Boerman
E1 Pernix E1 KZ Danaïden E1 11:00 10:30 Willem Wolzak De Zijl, Aanspreekpunt: Nicola Toorenaar
E2 Pernix E2 VZOD E1 10:00 09:45 Puck van Osnabrugge De Zijl, Aanspreekpunt: Margit van Alphen
E3 Pernix E3 TOP/SolarCompleet E3 11:00 10:30 Bram van Delft De Zijl, Aanspreekpunt: Nicola Toorenaar
E4 Pernix E4 TOP/SolarCompleet E7 10:00 09:45 Bregje Schreuders De Zijl, Aanspreekpunt: Margit van Alphen
E5 Pernix E5 VZOD E2 11:00 10:30 Timon Olsthoorn De Zijl, Aanspreekpunt: Nicola Toorenaar
E6 Pernix E6 Madjoe E2 16:35 16:05 Kees van der Plas De Zijl, Aanspreekpunt: Fenna van der Krieke
E7 Pernix E7 Fiks E4 16:35 16:05 Elzelien Alblas De Zijl, Aanspreekpunt: Fenna van der Krieke
F1 TOP/SolarCompleet F1 Pernix F1 12:00 11:00 De Wasbeek (zaaltje) In onderling overleg
F2 LYNX F1 Pernix F2 11:30 10:30 Sporthal Leidschenveen In onderling overleg

Sporthallen

Sporthal Route Adres Postcode Plaats Tel:
De Aanloop Route Plannen Hooilandplein 1 6708 RT Wageningen 03174211831
De Korf Route Plannen Sportdreef 8 2171 KM Sassenheim 0252230937
De Wasbeek Route Plannen Van Alkemadelaan 12 0252-215594
De Wasbeek (zaaltje) Route Plannen Van Alkemadelaan 12 0252-215594
De Zijl Route Plannen Paramaribostraat 66 2315 VK Leiden 0715282943
Estafette Route Plannen Helsinkilaan 1 2152 KG Nieuw-Vennep 0252673289
HKV/Ons Eibernesthal Route Plannen Steenwijklaan 16 2541 RL Den Haag 0703292927
Kennemer Sportcentrum Haarlem Route Plannen IJsbaanlaan 4a 2024 AV Haarlem 0235264424
Limeshallen Route Plannen Kees Mustersstraat 8 2406 LK Alphen aan den Rijn 0172-493133
Middelmors Route Plannen Noordwijkerweg 0 2231 NJ Rijnsburg 0714032820
SKF-hal Route Plannen Wageningselaan 1 3903 LA Veenendaal 0318525749
Sporthal Leidschenveen Route Plannen Vaz Diasdreef 20 2492 JL Den Haag 0654641623