Voor optimale weergave is het handig om je mobiel liggend te houden!!!

Programma

Voorlopig zijn er geen wedstrijden en trainingen! Zodra er weer gespeeld en getraind kan worden, vind je hier het meest recente programma

DatumThuisTegenstanderStartVerzScheidsrechterLocatieOpmerkingenVervoer/aanspreekpunt
14-03-2020Pernix 4Weidevogels 319:05De ZijlVerplaatst naar 25/3Reserve Pernix 4
14-03-2020Pernix 5Tempo 517:5517:25Freek van der MeijDe ZijlReserve Pernix 5
14-03-2020Pernix 6KZ Danaiden 920:1519:45Jorick KosterDe ZijlReserve Pernix 6
14-03-2020Pernix B1Dubbel Zes/Futura B115:5515:25Velthuijzen, R. De ZijlSven van Baggum
14-03-2020Pernix B2Fiks B216:5516:25Richard GroenenDe ZijlAnouk Ciere
14-03-2020Pernix C1KVS/Maritiem C114:5514:25Anoek BraamDe ZijlSven van Baggum
14-03-2020Pernix C2OVVO/De Kroon C313:5513:25Sven van BaggumDe ZijlEdwin van Beek
14-03-2020Pernix D2Velocitas D112:5512:25Dave StormDe ZijlEdwin van Beek
14-03-2020Pernix D4Tempo D411:5511:25Koen BreedveldDe ZijlTessa van Alphen
14-03-2020Pernix E3TOP/SolarCompleet E711:0010:30Mees BoermanDe ZijlPuck van Osnabrugge
14-03-2020Pernix E5TOP/SolarCompleet E510:0009:30Isis van den BergDe ZijlPuck van Osnabrugge
14-03-2020Pernix F1Fiks F111:0010:30Bram SchijfDe ZijlPuck van Osnabrugge
14-03-2020Pernix F2Velocitas F110:0009:30Lieke te BoekhorstDe ZijlPuck van Osnabrugge
14-03-2020Atlantis A1Pernix A213:0011:30De Phoenix   Weijermars, Swen, Schijf
14-03-2020Fiks E3Pernix E409:0008:30Verschuren, J.J.P. De Cuyl   Verzamelen bij de Cuyl
14-03-2020Fluks F1Pernix F313:0012:00Koch, S Duinwetering   via Liset van der Vos
14-03-2020GG/IJskoud de Beste A2Pernix A114:3013:00Winden, E.C. vanGroen-Geelhal   Deurman, Ruijgrok, Wayenberg, Boerman
14-03-2020KCR 1Pernix 120:0018:30Klingenberg, A. De Wissel   
14-03-2020KCR 2Pernix 218:3017:00Tiggelen, P. vanDe Wissel   
14-03-2020KVA 3Pernix 315:1013:55Veldhuis, J.B.F. De Nieuwe Bankras   
14-03-2020KZ Danaiden C4Pernix C310:55Drie Oktoberhal   
14-03-2020KZ/Thermo4U D1Pernix D112:3011:15Roeck, R. deTopsportcentrum De Koog   TopsportzaalTerwiel, v/d meij, Heyl
14-03-2020TOP/SolarCompleet B6Pernix B313:0512:05Schraag, V.R. De Wasbeek   R. de Boer, C. de Boer, Hartkoorn
14-03-2020TOP/SolarCompleet E9Pernix E612:0011:00De Wasbeek   GymzaalBrookman, Eyckenschild, v/d Peet
14-03-2020VZOD 3Pernix 714:4013:40Maat, A.J.W. Proosdijhal   
14-03-2020VZOD E1Pernix E213:4012:40Leeuwen, P.H. vanProosdijhal   Ratti

Afbellen voor wedstrijden

F - Jeugd

Liset van der Vos

Liset van der Vos

lisetvd_vos@hotmail.com

D en E - Jeugd

Petra van den Brom

Petra van den Brom

tel:06-44880324 bij voorkeur per Whatsapp

A, B en C - Jeugd

Trea Streefland

Trea Streefland

tel:071-5893426 of treastreefland@casema.nl

Wedstrijdzaken

Margit van Alphen

Margit van Alphen

wedstrijdzaken@pernix.nl

WELKOM BIJ PERNIX