DatumThuisTegenstanderStartVerzScheidsrechterLocatieOpmerkingenVervoer
16 april 2022A1 Playoff
16 april 2022Pernix A2KVS A213.00
16 april 2022Pernix A2Danaiden A211.00
16 april 2022VZOD A1Pernix A411.00Cortenraad, Hartkoorn, Bakker
16 april 2022Pernix B1Achilles B313.00
16 april 2022C1 Playoff
16 april 2022Pernix C2VZOD C110.00
16 april 2022Phoenix C1Pernix C311.30De Moor Ratti
16 april 2022Pernix C4Achilles C212.00
16 april 2022Gemini C2Pernix C59.30V Gelder, vd Peet, Kampfraat
16 april 2022KIOS D1Pernix D110.30Visser, Terwiel, Ages
16 april 2022Pernix D2Danaiden D111.00
16 april 2022Pernix E1Tempo E111.00
16 april 2022KVS E5Pernix E210.00Kirsch, vd Lek
16 april 2022KVS E2Pernix E311.00Odijk, v Baven
16 april 2022Pernix E4Tempo E610.00
16 april 2022KVS E6Pernix E510.00Groeneveld, Arnoaldus
16 april 2022Pernix F1Tempo F111.00
16 april 2022Pernix F2KVS F110.00
16 april 2022Pernix F3KVS F210.00
16 april 2022Pernix F4KVS F310.00

Volledige programma veld voorjaar 2022

Voer een zoekterm in, zoals team, naam of locatie!

DatumThuisTegenstanderStartVerzScheidsrechterLocatieOpmerkingenVervoer/aanspreekpunt
THUIS
28-05-2022Pernix F4VZOD F110:0009:30H.M. (Hans) KorbeeMerenwijk
28-05-2022Pernix B2KZ/Thermo4U B310:0009:30D (Dave) StormMerenwijk
28-05-2022Pernix 7KIOS (N) 510:0009:30C (Casper) KnookMerenwijk
28-05-2022Pernix F2TOP/LITTA F311:0010:30AfgeschermdMerenwijk
28-05-2022Pernix E2TOP/LITTA E411:0010:30M (Marguerite) TirionMerenwijk
28-05-2022Pernix B1Fortuna/Delta Logistiek B311:1510:45H.E. (Helko) van den BromMerenwijk
28-05-2022Pernix A4Phoenix A211:3011:00B. (Bernardo) ScholtenMerenwijk
28-05-2022Pernix E4TOP/LITTA E312:0011:30I (Inge) HombergMerenwijk
28-05-2022Pernix A1KVS/Maritiem A112:3012:00Merenwijk
28-05-2022Pernix C1Excelsior (D) C113:3013:00Merenwijk
28-05-2022Pernix 2Valto 214:0013:30B (Ben) MelgersMerenwijk
28-05-2022Pernix D2Madjoe D214:3014:00T. (Thijs) MiddelkoopMerenwijk
28-05-2022Pernix 1Valto 115:3015:00M (Marco) v.d. LuchtMerenwijk
28-05-2022Pernix C3TOP/LITTA C615:3015:00A (Andre) VanhaelenMerenwijk
UIT
24-05-2022Achilles (Hg) A1Pernix A119:0010:45D (Diana) BoogaardPomonaplein   Korbee, Schijf, Kariotis
28-05-2022TOP/LITTA E7Pernix E309:0008:00Sportcomplex TOP Sassenheim   Odijk, Baven
28-05-2022Madjoe D1Pernix D109:0008:00J. (Jeroen) de LaatWaardlaan   Schlagwein, v. Duivenboden, Visser, Terwiel
28-05-2022Fiks F1Pernix F109:30M. (Maaike) DuivesteinSportcomplex Voscuyl   
28-05-2022Fiks E2Pernix E109:30J. (Jill) NellSportcomplex Voscuyl   
28-05-2022Fluks C1Pernix C210:0009:00G.C.J. (John) van der NietNOORDWIJK ZH   Kirsch, Bekker, Hartkoorn
28-05-2022DES (D) 3Pernix 310:30Biesland (DES)   
28-05-2022TOP/LITTA E8Pernix E511:0010:00Sportcomplex TOP Sassenheim   Huizer, Bernabela
28-05-2022Fluks C2Pernix C411:1010:10S. (Sebastiaan) MudNOORDWIJK ZH   Kampfraat, v.Gelder, v/d Peet
28-05-2022TOP/LITTA A4Pernix A211:1010:10Sportcomplex TOP Sassenheim   Bekooy, de Haas, Iterson
28-05-2022KZ Danau00efden F2Pernix F312:00Montgomerystraat   
28-05-2022KZ/Thermo4U 5Pernix 413:00Sportpark De Koog   
28-05-2022Velocitas A3Pernix A314:3013:30R. (Ron) WassingSport- en recreatiepark De Bloemerd   
28-05-2022Atlantis 5Pernix 614:45Gem. sportpark   
Week01-06-2022
THUIS
01-06-2022Pernix 1HKC (Ha) 120:3020:00W. (Wouter) WatermulderMerenwijk
Week11-06-2022
THUIS
11-06-2022Pernix F3KIOS (N) F310:0009:30L.J.S. (Lindy) SiereMerenwijk
11-06-2022Pernix E1Velocitas E110:0009:30AfgeschermdMerenwijk
11-06-2022Pernix B2TOP/LITTA B310:0009:30F.M. (Freek) van der MeijMerenwijk
11-06-2022Pernix F2Velocitas F111:0010:30A. (Anouk) HolswilderMerenwijk
11-06-2022Pernix E2Fluks E111:0010:30S (Suzanne) ZwanenburgMerenwijk
11-06-2022Pernix A4Weidevogels A211:3011:00R (Raymond) BoermanMerenwijk
11-06-2022Pernix 4Roda 212:0011:30Merenwijk
11-06-2022Pernix E5Madjoe E412:0011:30H.N. (Heidi) MoenenMerenwijk
11-06-2022Pernix C3KIOS (N) C312:0011:30D J (Debbie) van AlphenMerenwijk
11-06-2022Pernix C2Madjoe C213:0012:30T. (Thijs) ArnoldusMerenwijk
11-06-2022Pernix A2Madjoe A213:0012:30N (Niek) HassefrasMerenwijk
11-06-2022Pernix 3RWA 414:3014:00E.C. (Eric) van WindenMerenwijk
11-06-2022Pernix 6KZ Danau00efden 916:0015:30S. (Stephan) WiegerinkMerenwijk
UIT
11-06-2022KZ Danau00efden E2Pernix E409:00Montgomerystraat   
11-06-2022Madjoe C3Pernix C409:1508:15M.A. (Melvin) MertensWaardlaan   Butler, v/d Berg, v.Ginkel
11-06-2022Fiks F2Pernix F409:30M. (Maurice) van DuijvenvoordeSportcomplex Voscuyl   
11-06-2022KZ Danau00efden D1Pernix D209:30Montgomerystraat   
11-06-2022Tempo A2Pernix A110:0009:00C. (Cor) PluisterSportcomplex Zegersloot   Deurman, Schijf, Swen
11-06-2022Velocitas D1Pernix D110:00V. (Vincent) KanbierSport- en recreatiepark De Bloemerd   
11-06-2022Tempo F1Pernix F110:30V. (Victor) van der LeijSportcomplex Zegersloot   regelen het onderling
11-06-2022Velocitas E3Pernix E310:30M. (Marit) van der Meel-VisserSport- en recreatiepark De Bloemerd   
11-06-2022KCC/CK Kozijnen 3Pernix 211:30R. (Rob) CoenraadsSportpark Schenkel   
11-06-2022KVS/Maritiem C1Pernix C111:3010:30Cas van Dijkpark   Cox, v.Nes, Lepelaar
11-06-2022VZOD A1Pernix A312:5011:50K (Kristian) van HeemskerkSportpark Calslagen   Mandas, R.de Boer, Oremus
11-06-2022Avanti/Post Makelaardij B3Pernix B114:0013:00Sportpark De Groene Wijdte   Cox, v.Nes, Lepelaar
11-06-2022Madjoe 4Pernix 514:15Waardlaan   
11-06-2022Vriendenschaar (H) 1Pernix 116:00M. (Martijn) TerlouwSportcomplex Sluisweg   
Week18-06-2022
THUIS
18-06-2022Pernix C1IJsselvogels C110:0009:30K. (Kevin) VreekenMerenwijk
18-06-2022Pernix F1TOP/LITTA F110:0009:30M (Myrre) HortensiusMerenwijk
18-06-2022Pernix F4Tempo F311:0010:30T.L.G. (Tjalle) SwenMerenwijk
18-06-2022Pernix E3Fluks E311:0010:30M. (Martijn) KariotisMerenwijk
18-06-2022Pernix D2Fluks D111:0010:30M (Murk) WolzakMerenwijk
18-06-2022Pernix B1ALO B111:0010:30J (Jordi) van VelzenMerenwijk
18-06-2022Pernix E4Tempo E212:0011:30L. (Laura) SmitsMerenwijk
18-06-2022Pernix D1TOP/LITTA D412:0011:30T (Thekla) BosMerenwijk
18-06-2022Pernix A1KZ Danau00efden A112:3012:00Merenwijk
18-06-2022Pernix C4VZOD C213:0012:30AfgeschermdMerenwijk
18-06-2022Pernix 2DeetosSnel 314:0013:30J.P. (Jelmer) BaljeuMerenwijk
18-06-2022Pernix A3TOP/LITTA A514:0013:30R C H (Rob) TirionMerenwijk
18-06-2022Pernix 1Excelsior (D) 115:3015:00M.A. (Marcel) van BentumMerenwijk
18-06-2022Pernix 5Dunas 417:0016:30Merenwijk
18-06-2022Pernix 7Velocitas 517:0016:30F.M. (Freek) van der MeijMerenwijk
UIT
15-06-2022Fiks 5Pernix 720:00E. (Erwin) de BestSportcomplex Voscuyl   
18-06-2022Madjoe F2Pernix F209:00L. (Lianne) van den BoschWaardlaan   regelen het onderling
18-06-2022Tempo E6Pernix E509:3008:30Sportcomplex Zegersloot   Kirsch, v/d Lek
18-06-2022Tempo E1Pernix E109:3008:30T. (Thom) ZwaanSportcomplex Zegersloot   Ratti
18-06-2022Tempo F2Pernix F310:30M. (Mart) ZwaanSportcomplex Zegersloot   regelen het onderling
18-06-2022TOP/LITTA C4Pernix C211:0010:00Sportcomplex TOP Sassenheim   Schoonwater, IJzerman, de Moor
18-06-2022KZ Danau00efden C2Pernix C311:15Montgomerystraat   
18-06-2022Roda B1Pernix B211:1510:15WESTZAAN   Bekker, de Rooij, v/d Meij
18-06-2022VZOD E1Pernix E211:3010:30E. (Esther) DolSportpark Calslagen   Kirsch, v/d Lek
18-06-2022NIO A2Pernix A412:3011:30Sportveld Abeelweg   Rolink, Cortenraad, Bakker
18-06-2022KCR 3Pernix 313:30A (Adwin) KrijgerReyerpark KCR   
18-06-2022Madjoe 5Pernix 614:00J (Jan-Willem) VrolijkWaardlaan   
18-06-2022Apollo 2Pernix 415:00C J G (Cor) v.d. SteenSportpark De Vork   
18-06-2022Velocitas A2Pernix A216:20D (Dirk) ZaagmanSport- en recreatiepark De Bloemerd   

Volledige programma

Complete programma Veldseizoen

Klik Hier

Uitslagen

Standen

Klik hier

Scheidsrechter

Scheidsrechters

Klik hier