Volledige programma veld najaar 2022

Voer een zoekterm in, zoals team, naam of locatie!

DatumThuisTegenstanderStartVerzScheidsrechterLocatieOpmerkingenVervoer/aanspreekpunt
THUIS
05-10-2022Pernix C3Tempo C319:0018:30L. (Lola) SchallenbergMerenwijk
05-10-2022Pernix 5Achilles (Hg) 520:3020:00Merenwijk
08-10-2022Pernix E3Fiks E210:0009:30S (Suzanne) ZwanenburgMerenwijk
08-10-2022Pernix A2Die Haghe A210:0009:30H.E. (Helko) van den BromMerenwijk
08-10-2022Pernix D3TOP/IAA fresh D310:3010:00D (Dave) StormMerenwijk
08-10-2022Pernix E4Tempo E311:0010:30M (Manon) la LauMerenwijk
08-10-2022Pernix D2Madjoe D211:3011:00B (Bas) van HuutMerenwijk
08-10-2022Pernix 4KVA 411:3011:00G. (Gerard) PlaisierMerenwijk
08-10-2022Pernix C2Velocitas C112:0011:30S (Saskia) HassefrasMerenwijk
08-10-2022Pernix C1Madjoe C113:0012:30Merenwijk
08-10-2022Pernix 6Fiks 513:0012:30J.E. (Joost) v.d. GraafMerenwijk
08-10-2022Pernix F2Velocitas F313:3013:00AfgeschermdMerenwijk
08-10-2022Pernix 7TOP/IAA fresh 914:3014:00AfgeschermdMerenwijk
UIT
05-10-2022Madjoe C2Pernix C218:0017:10D. (Danielle) de MooijWaardlaan   
08-10-2022Madjoe F2Pernix F309:0008:15T. (Thijs) FranckenWaardlaan   
08-10-2022Fiks E4Pernix E509:3009:00F.J. (Fenna) van KeulenSportcomplex Voscuyl   Verzamelen bij Fiks
08-10-2022Tempo E1Pernix E109:3008:30M. (Mart) ZwaanSportcomplex Zegersloot   
08-10-2022Madjoe B2Pernix B309:5009:05H.J. (Henk-Jan) BlankertWaardlaan   
08-10-2022KIOS (N) F1Pernix F110:0009:00K.V. Kios   
08-10-2022Madjoe D1Pernix D110:0009:15J (Janneke) Buitenhuis- VrolijkWaardlaan   
08-10-2022TOP/IAA fresh E5Pernix E211:0010:00Sportcomplex TOP Sassenheim   
08-10-2022Madjoe B1Pernix B111:1510:30R (Roy) VreekenWaardlaan   
08-10-2022Phoenix C2Pernix C311:3010:15D.N (Danique) HulscherVan Doornenplantsoen (veld)   
08-10-2022KZ Danau00efden A1Pernix A112:3012:00Montgomerystraat   Verzamelen bij KZ Danau00efden
08-10-2022OVVO 4Pernix 313:0011:30R (Rudolf) HoogenveenSportpark Daalseweide   
08-10-2022SDO (H) A1Pernix A314:0012:45Sportpark De Zanderij   
08-10-2022Antilopen/Lancyr Deelen 2Pernix 214:0012:15B (Brendan) HooijerBurgermeester Buiningpark   
08-10-2022Fiks B2Pernix B214:3014:00J (Jerry) BuurmanSportcomplex Voscuyl   Verzamelen bij Fiks
08-10-2022Antilopen/Lancyr Deelen 1Pernix 115:3013:45C P (Cor) MantelBurgermeester Buiningpark   
Week15-10-2022
THUIS
15-10-2022Pernix E4TOP/IAA fresh E310:0009:30H.N. (Heidi) MoenenMerenwijk
15-10-2022Pernix A3KIOS (N) A210:0009:30S (Saskia) HassefrasMerenwijk
15-10-2022Pernix F3TOP/IAA fresh F310:0009:30F. (Floor) BiermannMerenwijk
15-10-2022Pernix E5KIOS (N) E511:0010:30M (Myrre) HortensiusMerenwijk
15-10-2022Pernix E1KZ Danau00efden E111:0010:30M. (Martijn) KariotisMerenwijk
15-10-2022Pernix D2TOP/IAA fresh D211:3011:00T (Thekla) BosMerenwijk
15-10-2022Pernix C3Fluks C112:0011:30T. (Thijs) MiddelkoopMerenwijk
15-10-2022Pernix 7SDO (H) 112:3012:00AfgeschermdMerenwijk
15-10-2022Pernix D3KIOS (N) D213:0012:30D (Daan) NiesingMerenwijk
15-10-2022Pernix 4Weidevogels 314:0013:30A. (Andre) HoutmanMerenwijk
15-10-2022Pernix B2VZOD B215:3015:00F.M. (Freek) van der MeijMerenwijk
15-10-2022Pernix 5Sporting Trigon 415:3015:00Merenwijk
UIT
12-10-2022ZKV (Za) 3Pernix 319:3014:45H J (John) van MarleSportpark Hoornseveld   
12-10-2022KZ Danau00efden 9Pernix 720:0012:00H (Hans) ZaalbergMontgomerystraat   Verzamelen bij KZ Danau00efden
15-10-2022TOP/IAA fresh F1Pernix F109:0008:00Sportcomplex TOP Sassenheim   
15-10-2022Tempo E2Pernix E209:3008:30J (Joke) BootSportcomplex Zegersloot   
15-10-2022Velocitas D1Pernix D110:0009:30J. (Jantine) de Zwijger-DuiserSport- en recreatiepark De Bloemerd   Verzamelen bij Velocitas
15-10-2022Fiks C1Pernix C210:0009:30AfgeschermdSportcomplex Voscuyl   Verzamelen bij Fiks
15-10-2022Fiducia C1Pernix C110:0008:30Sportpark Fletiomare Oost   
15-10-2022TOP/IAA fresh B2Pernix B110:0009:00Sportcomplex TOP Sassenheim   
15-10-2022Fluks B1Pernix B310:1509:15G.C.J. (John) van der NietNOORDWIJK ZH   
15-10-2022TOP/IAA fresh F2Pernix F212:0011:00Sportcomplex TOP Sassenheim   
15-10-2022Madjoe E3Pernix E312:0011:15L.E. (Lynn) Ruiter deWaardlaan   
15-10-2022Gemini A1Pernix A212:1511:00C F (Frank) DaudeyGroenhovenpark   
15-10-2022Madjoe A1Pernix A112:3011:45Waardlaan   
15-10-2022Tweemaal Zes 2Pernix 214:0012:15P (Peter) van PuttenFJH van Eck sportpark   
15-10-2022Groen-Geel 5Pernix 315:3014:15R. (Roy) de RoeckSportpark Trickelsoord   
15-10-2022Tweemaal Zes 1Pernix 115:3013:45R. (Riejander) DeenFJH van Eck sportpark   
Week22-10-2022
THUIS
22-10-2022Pernix 3SDO/Fiable 312:3012:00I (Ingrid) van HarenMerenwijk
22-10-2022Pernix 2Die Haghe 214:0013:30H J N (Hans) VerschoorMerenwijk
22-10-2022Pernix 1Die Haghe 115:3015:00Merenwijk
22-10-2022Pernix A1Korbis A117:0016:30B (Bennie) TonnonMerenwijk
UIT
22-10-2022TOP/IAA fresh F4Pernix F310:0009:00Sportcomplex TOP Sassenheim   
22-10-2022Sporting Badhoevedorp 3Pernix 612:2011:05Quatrebras   
22-10-2022Die Haghe 4Pernix 513:0011:45Baambruggestraat 10   
22-10-2022Sporting Trigon 2Pernix 414:4514:15C (Kees) SipSportpark Zoeterwoudsesingel   Verzamelen bij SPorting Trigon
Week29-10-2022
THUIS
29-10-2022Pernix 3AW/DTV 312:3012:00J (Jos) van VelzenMerenwijk
29-10-2022Pernix 2De Meeuwen 214:0013:30R.P. (Rob) HagoortMerenwijk
29-10-2022Pernix 1De Meeuwen 115:3015:00K. (Kurt) MetzMerenwijk
29-10-2022Pernix A1Tempo A217:0016:30Merenwijk
UIT
29-10-2022ALO 3Pernix 512:3011:15Bosjes van Pex   
29-10-2022Groen-Geel 4Pernix 414:3013:15R P (Ronald) FriesemaSportpark Trickelsoord   

Afbellen voor wedstrijden

F - Jeugd

Anton vd Beukel

Anton van de Beukel

06-25595473 bij voorkeur per Whatsapp

D en E Jeugd

Karin en Ida

Karin en Ida

06-10693732 Bij voorkeur via Whatsapp

A, B en C - Jeugd

Anoek Braam

Anoek Braam

06-50846591 Bij voorkeur via Whatsapp

Wedstrijdzaken

Margit van Alphen

Margit van Alphen

wedstrijdzaken@pernix.nl

Volledige programma

Volledige programma

Klik Hier

Uitslagen

Uitslagen

Klik hier

Scheidsrechter

Scheidsrechters

Klik hier