Volledige programma Veld najaar 2021

Voer een zoekterm in, zoals team, naam of locatie!

DatumThuisTegenstanderStartVerzScheidsrechterLocatieOpmerkingenVervoer/aanspreekpunt
THUIS
22-01-2022Pernix F1Velocitas F110:0009:30De Zijl
22-01-2022Pernix F3Tempo F210:0009:30De Zijl
22-01-2022Pernix F2TOP/LITTA F210:0009:30De Zijl
22-01-2022Pernix C5KIOS (N) C311:0010:30De Zijl
22-01-2022Pernix C4Fluks C212:0011:30De Zijl
22-01-2022Pernix A3Avanti/Post Makelaardij A414:0013:30De Zijl
22-01-2022Pernix A2Madjoe A219:3519:05De Zijl
UIT
22-01-2022Tempo F3Pernix F409:00Limeshallen   wordt onderling geregeld
22-01-2022Tempo E4Pernix E509:00Limeshallen   v/d Graaf, Veraart
22-01-2022Fiks E3Pernix E209:00J. (Jessie) van StrienDe Cuyl   
22-01-2022GG/IJskoud de Beste E1Pernix E110:00Groen-Geelhal   Niesing, Blaauw
22-01-2022Velocitas E2Pernix E410:00K. (Kevin) van WezelDe Does   
22-01-2022De Meervogels D4Pernix D211:10M. (Michel) BalDe Veur   Brookman, v/d Berg, v/d Peet
22-01-2022Refleks C2Pernix C211:30M (Mark) KraakmanDe Schilp   v.Ruiten, Visser, Heyl
22-01-2022TOP/LITTA 8Pernix 712:15De Korf   
22-01-2022Fluks C1Pernix C315:10S (Sebastiaan) MudDuinwetering   Bekker, Kirsch, Schoonwater
22-01-2022TOP/LITTA A6Pernix A416:15De Wasbeek   Rolink, Overgaauw, Regensburg
22-01-2022Velocitas 5Pernix 619:30D (Dirk) ZaagmanDe Does   
Week29-01-2022
THUIS
29-01-2022Pernix E5TOP/LITTA E310:0009:30De Zijl
29-01-2022Pernix F4KZ Danau00efden F210:0009:30De Zijl
29-01-2022Pernix E4TOP/LITTA E511:0010:30De Zijl
29-01-2022Pernix E2Fortuna/Delta Logistiek E611:0010:30De Zijl
29-01-2022Pernix D2Velocitas D212:0011:30De Zijl
29-01-2022Pernix C3TOP/LITTA C413:0012:30De Zijl
29-01-2022Pernix C1Tempo C214:0013:30De Zijl
29-01-2022Pernix 7Tempo 715:0014:30De Zijl
29-01-2022Pernix 3Velocitas 316:1015:40De Zijl
29-01-2022Pernix 6Fluks 317:2016:50De Zijl
29-01-2022Pernix 4Velocitas 418:3018:00De Zijl
UIT
29-01-2022TOP/LITTA E6Pernix E309:00De Korf   Timmers, Baven
29-01-2022KZ Danau00efden F1Pernix F110:00Drie Oktoberhal   
29-01-2022De Meervogels D1Pernix D111:05De Veur   Scholma, Venema, de Frel
29-01-2022KIOS (N) F2Pernix F312:30Estafette   wordt onderling geregeld
29-01-2022Blauw-Wit (A) 5Pernix 513:00Blauw-Withal   
29-01-2022TOP/LITTA A7Pernix A313:00De Wasbeek   v/d Berg, Bakker, Boom
29-01-2022Dijkvogels A2Pernix A213:25Sporthal Maasdijk   Steenbergen, Morsch, Siere
29-01-2022Achilles (Hg) A1Pernix A114:05Sportcampus Zuiderpark   Swen, Korbee, Schijf
29-01-2022Avanti/Post Makelaardij C4Pernix C516:15Emerald   v. Noord, Plug, v. Gelder
29-01-2022Fortuna/Delta Logistiek B3Pernix B117:45Fortuna-hal   Lepelaar, Cox, Schoonwater
29-01-2022SKF 2Pernix 218:10SKF-hal   
29-01-2022ODIK 1Pernix 118:30Veluwehal   
Week05-02-2022
THUIS
05-02-2022Pernix F4Madjoe F310:0009:30De Zijl
05-02-2022Pernix E3Tempo E510:0009:30De Zijl
05-02-2022Pernix E5KIOS (N) E210:0009:30De Zijl
05-02-2022Pernix D2Avanti/Post Makelaardij D311:0010:30De Zijl
05-02-2022Pernix C3Fiks C212:0011:30De Zijl
05-02-2022Pernix A3VEO A313:0012:30De Zijl
05-02-2022Pernix C2NIO C114:1513:45De Zijl
05-02-2022Pernix D1TOP/LITTA D115:1514:45De Zijl
05-02-2022Pernix 2DeetosSnel 216:3016:00De Zijl
05-02-2022Pernix 1DeetosSnel 118:1517:45De Zijl
05-02-2022Pernix A2Avanti/Post Makelaardij A319:3519:05De Zijl
05-02-2022Pernix 6Tempo 820:4520:15De Zijl
UIT
05-02-2022KZ/Thermo4U E1Pernix E109:00Topsportcentrum De Koog   Niesing, v. Beek
05-02-2022Madjoe F1Pernix F210:00Middelmors   wordt onderling geregeld
05-02-2022Velocitas F2Pernix F310:00S. (Sabrina) OudshoornDe Does   
05-02-2022KZ Danau00efden E2Pernix E410:00Drie Oktoberhal   
05-02-2022TOP/LITTA C2Pernix C111:00De Wasbeek   Bosselaar, de Rooij, Heyl
05-02-2022Achilles (Hg) C2Pernix C411:15Sportcampus Zuiderpark   Odijk, Lawson, Remmerswaal
05-02-2022Vriendenschaar (B) A1Pernix A111:30Sporthoeve   Deurman, Biermann, de Boer
05-02-2022KVS/Maritiem C3Pernix C512:00De Blinkerd   Butler, Kampfraat, v/d Berg
05-02-2022VZOD E1Pernix E212:10E. (Esmee) BuijsProosdijhal   v. Paassen, Kirsch
05-02-2022Vriendenschaar (B) 3Pernix 412:45Sporthoeve   
05-02-2022Fluks 2Pernix 716:00Duinwetering   
05-02-2022ALO 3Pernix 320:30Gaslaan   
Week12-02-2022
THUIS
12-02-2022Pernix E1TOP/LITTA E110:0009:30De Zijl
12-02-2022Pernix E2Avanti/Post Makelaardij E510:0009:30De Zijl
12-02-2022Pernix F1TOP/LITTA F110:0009:30De Zijl
12-02-2022Pernix C5TOP/LITTA C611:0010:30De Zijl
12-02-2022Pernix C4Vriendenschaar (B) C112:0011:30De Zijl
12-02-2022Pernix C1Excelsior (D) C113:0012:30De Zijl
12-02-2022Pernix 3Fortuna/Delta Logistiek 514:0013:30De Zijl
12-02-2022Pernix B1Sporting Trigon B115:1014:40De Zijl
12-02-2022Pernix A1Madjoe A116:1015:40De Zijl
12-02-2022Pernix 7SDO (H) 117:2016:50De Zijl
12-02-2022Pernix 5KZ/Thermo4U 618:3018:00De Zijl
12-02-2022Pernix 4NIO 219:4519:15De Zijl
UIT
12-02-2022Fortuna/Delta Logistiek E7Pernix E310:00Fortuna-hal   Schrama, Brandenhorst
12-02-2022KZ Danau00efden A3Pernix A412:00Basalt   
12-02-2022Avanti/Post Makelaardij E6Pernix E513:15Emerald   v/d Graaf, Huizer
12-02-2022KIOS (N) D3Pernix D213:30Estafette   Brookman, Tirion, Ratti
12-02-2022TOP/LITTA C3Pernix C214:55De Korf   Vanhaelen, v/d Veer, v. Wingen
12-02-2022ODO D1Pernix D117:05De Hofstede   Visser, Ages, de Rooij
12-02-2022TOP/LITTA 9Pernix 617:20De Wasbeek   
12-02-2022DSC 2Pernix 218:45De Vijfkamp   
12-02-2022Fortuna/Delta Logistiek A4Pernix A219:35Fortuna-hal   Holswilder, de Haas, Bekooy
12-02-2022DSC 1Pernix 120:15De Vijfkamp   
Week19-02-2022
THUIS
19-02-2022Pernix F2Fluks F110:0009:30De Zijl
19-02-2022Pernix E3Velocitas E310:0009:30De Zijl
19-02-2022Pernix E4Tempo E211:0010:30De Zijl
19-02-2022Pernix E2TOP/LITTA E211:0010:30De Zijl
19-02-2022Pernix C5Tempo C312:0011:30De Zijl
19-02-2022Pernix A4Velocitas A313:0012:30De Zijl
19-02-2022Pernix C3KIOS (N) C214:1513:45De Zijl
19-02-2022Pernix C1Achilles (Hg) C115:2014:50De Zijl
19-02-2022Pernix 2Dalto/Klaverblad Verzekeringen 316:3016:00De Zijl
19-02-2022Pernix 1Fiks 118:1517:45De Zijl
19-02-2022Pernix A3Vriendenschaar (B) A319:3519:05De Zijl
19-02-2022Pernix 5Furore 320:4520:15De Zijl
UIT
19-02-2022Fiks C1Pernix C212:00K (Kelsey) HeijneDe Cuyl   
19-02-2022Reeuwijk C1Pernix C412:10De Meerkoet   Tahmasian, Overduive, Kooreman
19-02-2022ADO 2Pernix 413:30De Schenkel   
19-02-2022Die Haghe B2Pernix B115:40Sportcampus Zuiderpark   v. Ruiten, v. Nes, Keizer
19-02-2022Phoenix 5Pernix 716:30Oosterpoort   
19-02-2022Velocitas A1Pernix A117:35De Does   
Week26-02-2022
UIT
26-02-2022Fiks 5Pernix 616:45M.P. (Matthijs) VlasveldDe Cuyl   
Week05-03-2022
THUIS
05-03-2022Pernix 2SKF 216:3016:00De Zijl
05-03-2022Pernix 1ODIK 118:1517:45De Zijl
UIT
05-03-2022Roda E1Pernix E109:00Topsportcentrum De Koog   Ratti
05-03-2022KZ/Thermo4U D1Pernix D110:00Topsportcentrum De Koog   Veraart, v. Nugteren, v. Duivenboden
05-03-2022KIOS (N) F1Pernix F111:30Estafette   Wordt onderling geregeld
Week12-03-2022
THUIS
12-03-2022Pernix F1Fiks F110:0009:30De Zijl
12-03-2022Pernix F3Madjoe F210:0009:30De Zijl
12-03-2022Pernix E5VEO E111:0010:30De Zijl
12-03-2022Pernix E1Madjoe E111:0010:30De Zijl
12-03-2022Pernix C2ONDO (G) C212:0011:30De Zijl
12-03-2022Pernix A1Tempo A213:0012:30De Zijl
12-03-2022Pernix D1Refleks D114:1013:40De Zijl
12-03-2022Pernix 3Fiks 415:1014:40De Zijl
12-03-2022Pernix B1TOP/LITTA B316:2015:50De Zijl
12-03-2022Pernix C4VEO C217:2016:50De Zijl
12-03-2022Pernix 6KIOS (N) 518:2517:55De Zijl
12-03-2022Pernix 4Conventus 219:3519:05De Zijl
12-03-2022Pernix 7Phoenix 520:4520:15De Zijl
UIT
12-03-2022VEO E3Pernix E310:00Essesteyn   Molag, Baven
12-03-2022Madjoe E3Pernix E210:00Middelmors   v/d Lek, Los
12-03-2022Fluks E1Pernix E412:00Duinwetering   de Frel
12-03-2022Tempo D2Pernix D212:00Limeshallen   Oremus, v/d Peet, Groenendaal
12-03-2022KIOS (N) F3Pernix F212:30Estafette   wordt onderling geregeld
12-03-2022VZOD F1Pernix F412:50J.H. (Erik) MetzlerProosdijhal   wordt onderling geregeld
12-03-2022Tempo C3Pernix C513:00Limeshallen   v. Ginkel, Loendersloot, Straat
12-03-2022Velocitas C2Pernix C313:10De Does   
12-03-2022Korbis C1Pernix C115:00De Dreef   Deurman, Veraart, Bosselaar
12-03-2022TOP/LITTA A4Pernix A215:00De Wasbeek   v/d Brom, Steenbergen, Morsch
12-03-2022KIOS (N) A3Pernix A416:30Estafette   Bakker, Regensburg, Overgaauw
12-03-2022BEP 4Pernix 517:10MFSA de Beuk   
12-03-2022Avanti/Post Makelaardij 2Pernix 218:15De Viergang   
12-03-2022Avanti/Post Makelaardij 1Pernix 120:00De Viergang   
Week19-03-2022
THUIS
19-03-2022Pernix F4TOP/LITTA F410:0009:30De Zijl
19-03-2022Pernix F2Fiks F210:0009:30De Zijl
19-03-2022Pernix E4Fiks E410:0009:30De Zijl
19-03-2022Pernix D2TOP/LITTA D511:0010:30De Zijl
19-03-2022Pernix C5KZ Danau00efden C212:0011:30De Zijl
19-03-2022Pernix C3Madjoe C213:0012:30De Zijl
19-03-2022Pernix C1IJsselvogels C114:0013:30De Zijl
19-03-2022Pernix A4Tempo A415:0014:30De Zijl
19-03-2022Pernix A3Excelsior (D) A216:1015:40De Zijl
19-03-2022Pernix A2GKV (H) A117:2016:50De Zijl
19-03-2022Pernix 5OKV 318:3018:00De Zijl
19-03-2022Pernix 7Fiks 619:4019:10De Zijl
UIT
19-03-2022TOP/LITTA F3Pernix F309:00De Korf   
19-03-2022Fiks E2Pernix E109:00V. (Vera) Kuijt-van der ZeeuwDe Cuyl   
19-03-2022Tempo F1Pernix F110:00Limeshallen   wordt onderling geregeld
19-03-2022Sporting Badhoevedorp E1Pernix E511:10AfgeschermdDe Sporthoeve   Bernabela, Groenenveld
19-03-2022Refleks 4Pernix 312:35De Schilp   
19-03-2022ONDO (G) D1Pernix D113:20Westlandhal   Schlagwein, v/d Kooij, de Frel
19-03-2022DES (D) B1Pernix B114:00M. (Marloes) KnoesterDe Hoornbloem   Niesing, Biermann, Cox
19-03-2022KIOS (N) A1Pernix A114:30Estafette   Richel, Swen, Schijf
19-03-2022VZOD C2Pernix C416:40C.W. (Wouter) VermeulenProosdijhal   v. Duivenboden, Freriks, v/d Graaf
19-03-2022VZOD C1Pernix C217:40AfgeschermdProosdijhal   Heyl, Visser, Ages
19-03-2022KZ Danau00efden 3Pernix 417:50Drie Oktoberhal   
Week26-03-2022
THUIS
26-03-2022Pernix F4Tempo F310:0009:30De Zijl
26-03-2022Pernix E4Velocitas E210:0009:30De Zijl
26-03-2022Pernix E2Fiks E310:0009:30De Zijl
26-03-2022Pernix E1Roda E111:0010:30De Zijl
26-03-2022Pernix E5Tempo E411:0010:30De Zijl
26-03-2022Pernix C1KVS/Maritiem C112:0011:30De Zijl
26-03-2022Pernix A4TOP/LITTA A613:0012:30De Zijl
26-03-2022Pernix C2Refleks C214:1013:40De Zijl
26-03-2022Pernix D2De Meervogels D415:1014:40De Zijl
26-03-2022Pernix B1Fortuna/Delta Logistiek B316:1015:40De Zijl
26-03-2022Pernix C3Fluks C117:1016:40De Zijl
26-03-2022Pernix 6Velocitas 518:1017:40De Zijl
26-03-2022Pernix 4TOP/LITTA 519:2018:50De Zijl
26-03-2022Pernix 3HKV/Ons Eibernest 420:3020:00De Zijl
UIT
26-03-2022Tempo F2Pernix F309:00Limeshallen   wordt onderling geregeld
26-03-2022Velocitas F1Pernix F110:00De Does   
26-03-2022GG/IJskoud de Beste D1Pernix D111:00Groen-Geelhal   v. Duivenboden, Terwiel, Venema
26-03-2022TOP/LITTA F2Pernix F212:00De Wasbeek   wordt onderling geregeld
26-03-2022Fluks C2Pernix C413:10Duinwetering   Gerritsen, Odijk, Lawson
26-03-2022KIOS (N) C3Pernix C513:30Estafette   Plug, v/d Peet, v. Noord
26-03-2022Madjoe A2Pernix A214:00Middelmors   Pol, v. Iterson, v/d Brom
26-03-2022DSO (A) 3Pernix 514:10Oosterhout   
26-03-2022KZ Danau00efden A1Pernix A115:35Drie Oktoberhal   
26-03-2022Avanti/Post Makelaardij A4Pernix A317:00Emerald   Oremus, Yanson, Bakker
Week02-04-2022
THUIS
02-04-2022Pernix F3KIOS (N) F210:0009:30De Zijl
02-04-2022Pernix F1KZ Danau00efden F110:0009:30De Zijl
02-04-2022Pernix E3TOP/LITTA E610:0009:30De Zijl
02-04-2022Pernix B1Valto B211:0010:30De Zijl
02-04-2022Pernix C5Avanti/Post Makelaardij C412:0011:30De Zijl
02-04-2022Pernix D1De Meervogels D113:0012:30De Zijl
02-04-2022Pernix A3TOP/LITTA A714:0013:30De Zijl
02-04-2022Pernix A2Dijkvogels A215:1014:40De Zijl
02-04-2022Pernix A1Achilles (Hg) A116:2015:50De Zijl
02-04-2022Pernix 5Blauw-Wit (A) 517:3017:00De Zijl
UIT
02-04-2022TOP/LITTA E5Pernix E409:00De Korf   Houweling, v/d Werf
02-04-2022KZ Danau00efden F2Pernix F410:00Drie Oktoberhal   
02-04-2022Velocitas D2Pernix D211:00De Does   
02-04-2022Fortuna/Delta Logistiek E6Pernix E211:00Fortuna-hal   Scherer, Kompier
02-04-2022TOP/LITTA E3Pernix E513:00De Wasbeek   Huizer, Arnoldus
02-04-2022Tempo C2Pernix C114:00Limeshallen   v/d Kooij, de Rooij, v/d Meij
02-04-2022Velocitas 3Pernix 315:20De Does   
02-04-2022TOP/LITTA C4Pernix C315:20De Wasbeek   Ratti, IJzerman
02-04-2022Fluks 3Pernix 616:15Duinwetering   
02-04-2022Tempo 7Pernix 717:30Limeshallen   
02-04-2022Velocitas 4Pernix 417:35De Does   

Programma aankomende week

Programma aankomende week

Klik Hier

Standen

Standen

Klik hier