Voor een optimale weergave is het handig om je mobiel liggend te houden!

Volledig programma zaal

tot 28 maart 2020

DatumThuisTegenstanderStartVerzScheidsrechterLocatieOpmerkingenVervoer/aanspreekpunt
14-03-2020Fiks E3Pernix E409:0008:30Verschuren, J.J.P. De Cuyl   Verzamelen bij de Cuyl
14-03-2020Pernix E5TOP/SolarCompleet E510:0009:30Isis van den BergDe ZijlPuck van Osnabrugge
14-03-2020Pernix F2Velocitas F110:0009:30Lieke te BoekhorstDe Zijl-
14-03-2020KZ Danau00efden C4Pernix C310:55Drie Oktoberhal   
14-03-2020Pernix E3TOP/SolarCompleet E711:0010:30Mees BoermanDe ZijlPuck van Osnabrugge
14-03-2020Pernix F1Fiks F111:0010:30Bram SchijfDe Zijl-
14-03-2020Pernix D4Tempo D411:5511:25Koen BreedveldDe ZijlTessa van Alphen
14-03-2020TOP/SolarCompleet E9Pernix E612:0011:00De Wasbeek   GymzaalBrookman, Eyckenschild, v/d Peet
14-03-2020KZ/Thermo4U D1Pernix D112:3011:15Roeck, R. deTopsportcentrum De Koog   TopsportzaalTerwiel, v/d meij, Heyl
14-03-2020Pernix D2Velocitas D112:5512:25Dave StormDe ZijlEdwin van Beek
14-03-2020Atlantis A1Pernix A213:0011:30De Phoenix   Weijermars, Swen, Schijf
14-03-2020Fluks F1Pernix F313:0012:00Koch, S Duinwetering   via Liset van der Vos
14-03-2020TOP/SolarCompleet B6Pernix B313:0512:05Schraag, V.R. De Wasbeek   R. de Boer, C. de Boer, Hartkoorn
14-03-2020VZOD E1Pernix E213:4012:40Leeuwen, P.H. vanProosdijhal   Ratti
14-03-2020Pernix C2OVVO/De Kroon C313:5513:25Sven van BaggumDe ZijlEdwin van Beek
14-03-2020GG/IJskoud de Beste A2Pernix A114:3013:00Winden, E.C. vanGroen-Geelhal   Deurman, Ruijgrok, Wayenberg, Boerman
14-03-2020VZOD 3Pernix 714:4013:40Maat, A.J.W. Proosdijhal   
14-03-2020Pernix C1KVS/Maritiem C114:5514:25Anoek BraamDe ZijlSven van Baggum
14-03-2020KVA 3Pernix 315:1013:55Veldhuis, J.B.F. De Nieuwe Bankras   
14-03-2020Pernix B1Dubbel Zes/Futura B115:5515:25Velthuijzen, R. De ZijlSven van Baggum
14-03-2020Pernix B2Fiks B216:5516:25Niek HassefrasDe ZijlAnouk Ciere
14-03-2020Pernix 5Tempo 517:5517:25Freek van der MeijDe ZijlReserve Pernix 5
14-03-2020KCR 2Pernix 218:3017:00Tiggelen, P. vanDe Wissel   
14-03-2020Pernix 4Weidevogels 319:0518:35Deurloo, J. De ZijlReserve Pernix 4
14-03-2020KCR 1Pernix 120:0018:30Klingenberg, A. De Wissel   
14-03-2020Pernix 6KZ Danau00efden 920:1519:45De Zijl
Week21-03-2020
21-03-2020TOP/SolarCompleet E10Pernix E609:0008:00De Korf   de Sterke, den Hollander, Brookman
21-03-2020TOP/SolarCompleet F2Pernix F109:0008:00De Korf   via Liset van der Vos
21-03-2020Pernix E4Fiks E310:0009:30Marguerite TirionDe ZijlMargit van Alphen
21-03-2020Pernix F3Fiks F310:0009:30Elisabeth StrijdhorstDe Zijl-
21-03-2020Pernix F2Fiks F210:0009:30Huub VanhaelenDe Zijl-
21-03-2020KZ Danau00efden E1Pernix E110:205 Mei-hal   
21-03-2020Velocitas C1Pernix C110:3010:00De Bloemerd   Verzamelen bij de Bloemerd
21-03-2020Pernix D4Atlantis D211:0010:30Murk WolzakDe ZijlRemco Kranenburg
21-03-2020Thor (H) D1Pernix D311:0009:30Spaan, P. De Kroon   Reserve shirts!v/d Brom, Scherer
21-03-2020Velocitas E1Pernix E211:3011:00Glasbergen, K. De Bloemerd   Verzamelen bij de Bloemerd
21-03-2020Pernix D1GG/IJskoud de Beste D112:0011:30Sjoerd van der KooijDe ZijlRemco Kranenburg
21-03-2020Pernix 7Fiks 513:0012:30Casper KnookDe ZijlReserve Pernix 7
21-03-2020Tempo C4Pernix C313:0011:45Limeshallen   Hal 1 (links)v/d Hoed, Cortenraad, v/d Berg
21-03-2020KIOS (N) D2Pernix D213:3012:30Estafette   Reserve shirts!Visser, Heyl
21-03-2020Pernix A2KZ Danau00efden A214:1013:40De Zijl
21-03-2020Tempo 6Pernix 615:0013:45Limeshallen   Hal 1 (links)
21-03-2020De Vinken C1Pernix C215:1513:45De Boei   de Boer, v. Nes, Keizer
21-03-2020Pernix 5Madjoe 315:2014:50Jorick KosterDe ZijlReserve Pernix 5
21-03-2020Pernix 2KCC 316:4016:10De ZijlGerard Genuit
21-03-2020KVS/Maritiem 4Pernix 417:5016:35De Blinkerd   
21-03-2020Pernix 1SDO/BlijWerkt 118:1017:40De ZijlLenette Wayenberg
21-03-2020Pernix A1ZKC '31 A119:4019:10De ZijlLenette Wayenberg
21-03-2020Pernix 3Tempo 420:5020:20De ZijlReserve Pernix 3
Week28-03-2020
28-03-2020Fiks E3Pernix E509:0008:30Verhage, L. De Cuyl   Verzamelen bij de Cuyl
28-03-2020Pernix E1Tempo E110:0009:30Willem WolzakDe ZijlInge van Duuren
28-03-2020Pernix E6Fluks E310:0009:30Borg SwenDe ZijlInge van Duuren
28-03-2020Madjoe E1Pernix E310:0009:15Middelmors   Reserve shirts!Terwiel, v/d Kooij
28-03-2020Madjoe F3Pernix F310:0009:15Middelmors   Reserve shirts!via Liset van der Vos
28-03-2020Pernix F1Madjoe F110:0009:30Saskia HassefrasDe ZijlInge van Duuren
28-03-2020Pernix D3OVVO/De Kroon D411:0510:35Bram van DelftDe ZijlInge van Duuren
28-03-2020KVA A1Pernix A112:0010:45De Nieuwe Bankras   v. Rosmalen, Waltman, Middelkoop, Lepelaar
28-03-2020Tempo D1Pernix D112:0010:45Limeshallen   Hal 1 (links)Deurman, Ratti
28-03-2020Pernix D2Fiducia D212:0511:35Cas LepelaarDe ZijlMurk Wolzak
28-03-2020De Vinken A1Pernix A212:5011:20De Boei   Sieval, v/d Giessen, Los
28-03-2020Pernix C3KZ Danau00efden C413:0512:35De Zijl
28-03-2020Fluks D2Pernix D414:0013:00Westgeest, T. Duinwetering   Kampfraat, de Moor, v/d Wee
28-03-2020Rohda 3Pernix 314:0512:50Ookmeer   
28-03-2020Pernix C2Madjoe C314:0513:35Helko van den BromDe ZijlLieke te Boekhorst
28-03-2020Pernix C1VEO C115:0514:35Sven KuipersDe ZijlLieke te Boekhorst
28-03-2020Pernix B3Madjoe B316:0515:35Richard GroenenDe ZijlMargit van Alphen
28-03-2020Pernix B2Tempo B317:0516:35Niek HassefrasDe ZijlLenette Wayenberg
28-03-2020ODO 5Pernix 517:3016:15De Hofstede   
28-03-2020Oranje Wit (D) 2Pernix 218:0016:15Oranje Withal   Hal 1 / Reserve shirts!
28-03-2020Pernix B1Vriendenschaar (B) B118:0517:35Freek van der MeijDe ZijlLenette Wayenberg
28-03-2020Pernix 6Fluks 419:0518:35Jaimy van BohemenDe ZijlReserve Pernix 6
28-03-2020Oranje Wit (D) 1Pernix 119:3017:45Oranje Withal   Hal 1 / Reserve shirts!
28-03-2020Pernix 4De Meervogels 320:1519:45De ZijlReserve Pernix 4
Week04-04-2020
04-04-2020Fiducia D2Pernix D209:0007:45Maa, A S deEuropahal   v. Gelder, Kirsch, v/d Kooijn

WELKOM BIJ PERNIX