Voor optimale weergave is het handig om je mobiel liggend te houden!!!

Trainingsrooster zaal 2019 - 2020

Voer in onderstaand zoekvenster een team in!

DagHalTeamTijdstipTrainers
MaandagBasalt revalidatie (RRC)D118.00 - 19.00Manolis van Leek en Rob Kuipers
MaandagBasalt revalidatie (RRC)D218.00 - 19.00Magda Bik en Lotte Zonderop
MaandagBasalt revalidatie (RRC)C1 - B119.00 - 20.00Damme Breedveld en Geerten Breedveld
MaandagBasalt revalidatie (RRC)A1 - A220.00 - 21.00Joost Kuipers en Raymond Boerman
MaandagBasalt revalidatie (RRC)S1-S221.00 - 22.30Elmer Coevert
MaandagDe ZijlF1 - F2 - F317.00 - 18.00 Liset, Fenna, Amy
MaandagDe ZijlE1 - E218.00 - 19.00Nienke Weijermars, Dian Munnik, Sabine Wiegerink, Lola Schallenberg
MaandagDe ZijlE3 - E418.00 - 19.00 Casper de Rooij, Willemijn Wayenberg en Sem Deurman
MaandagDe ZijlE5 - E618.00 - 19.00Odette Sont, Thijs Weijermars, Vacature
MaandagBroekpleinD318.00 - 19.00Laura Middelkoop en Marit Waltmann
MaandagBroekpleinD418.00 - 19.00 Thekla Bos en Annemiek Pierrot
MaandagBroekpleinC219.00 - 20.00Sander Neuteboom en Carla Mors
MaandagBroekpleinB219.00 - 20.00Stephan van de Berg
DinsdagBasalt revalidatie (RRC)Breedtesport21.00 - 22.00
DinsdagBasalt revalidatie (RRC)S521.00 - 22.00
WoensdagDe ZijlF1 - F2 - F317.00 - 18.00Liset, Fenna, Amy
WoensdagDe ZijlD118.00 - 19.00Manolis van Leek en Rob Kuipers
WoensdagDe ZijlC118.00 - 19.00Vacture
WoensdagDe ZijlA1 - A219.00 - 20.15Joost Kuipers en Raymond Boerman
WoensdagDe ZijlS120.15 - 21.45Elmer Coevert
WoensdagDe ZijlS220.15 - 21.45Dimitri IJzerman
Woensdag De ZijlS3 - S421.45 - 23.00
WoensdagBroekpleinD218.00 - 19.00Magda Bik en Lotte Zonderop
WoensdagBroekpleinE1 - E218.00 - 19.00Nienke Weijermars, Dian Munnik, Sabine Wiegerink, Lola Schallenberg
WoensdagBroekpleinB119.00 - 20.00Geerten Breedveld en Damme Breedveld
WoensdagCorantijnstraatE3 - E417.30 - 18.30Inge Homberg, Willemijn Wayenberg, Sem Deurman
WoensdagCorantijnstraatD418.30 - 19.30Thekla Bos en Annemieke Pierrot
WoensdagVisser KagerstraatE5 - E618.00 - 19.00Odette Sont, Thijs Weijermars, Vacature
WoensdagVisser KagerstraatD318.00 - 19.00Laura Middelkoop en Marit Waltmann
WoensdagVisser KagerstraatC219.00 - 20.00Sander Neuteboom en Carla Mors
WoensdagVisser KagerstraatB219.00 - 20.00Stephan van de Berg
WoensdagVisser KagerstraatC319.00 - 20.00Marian Neuteboom, Hester en Laura Smits
WoensdagBasalt revalidatie (RRC)Veteranen21.00 - 22.00
DonderdagDe ZijlB318.00 - 19.00Ed en Freek
Zaterdag De Zijl Pukkie en Kangoeroes9.00 - 9.50Diverse trainers

WELKOM BIJ PERNIX