Vervoer

Algemeen:  Ben je ingedeeld, maar kun je niet. In dat geval moet je zelf vervanging regelen door bijvoorbeeld onderling te ruilen.

Geef dit door via vervoer@pernix.nl  en stel de trainers hiervan op de hoogte.

DatumTeamTegenstanderTijdVervoer
23-11-2019Pernix C1Maassluis C110:00v/d Brom, Lepelaar
23-11-2019Pernix D1Meervogels/Fu00edsica D110:05Vanhaelen, De Rooij, Terwiel
23-11-2019Pernix E2Fluks E112:00Ratti
23-11-2019Pernix F2TOP/SolarCompleet F312:00via Liset van der Vos
23-11-2019Pernix B1Fluks B113:00Verstijlen, Schallenberg, Kariotis
23-11-2019Pernix C2VZOD C115:00v. Ruiten, Langendoen, Wetselaar
23-11-2019Pernix B3VEO B317:10Oremus, Ratti
23-11-2019Pernix A2Thor (H) A119:10v/d Giessen, Los, Weijermars
Week30-11-2019
30-11-2019Pernix E1Fiducia E109:00Eyckenschild, Scholma
30-11-2019Pernix D2Tempo D312:00v/d Giessen, Heyl, Ages
30-11-2019Pernix C3Madjoe C515:00Cox, de Boer, Loendersloot
30-11-2019Pernix B2Madjoe B216:00v/d Berg, Los, Yanson
30-11-2019Pernix A1ZKV (Za) A116:40Boerman, Wayenberg, Waltman, Richel
30-11-2019Pernix D3SDO/BlijWerkt D217:00v. Duivenboden, Schoonwater, Bosselaar
Week07-12-2019
7-12-2019Pernix D3Madjoe D210:00v/d Brom, Scherer
7-12-2019Pernix E3Tempo E210:00Terwiel, v/d Kooij
7-12-2019Pernix C2Madjoe C311:00Schoonwater, v. Nes, Keizer
7-12-2019Pernix E1OVVO/De Kroon E111:00Schlagwein, Veraart
7-12-2019Pernix F1De Vinken F112:00via Liset van der Vos
7-12-2019Pernix D4KIOS (N) D314:30Cox, Hartkoorn, Remmerswaal
7-12-2019Pernix B2KIOS (N) B216:30Vogt, Pol, Ruijgrok
Week14-12-2019
14-12-2019Pernix E4Tempo E309:00Nugteren, Venema
14-12-2019Pernix E2Tempo E409:00Bekooy, v. Putten
14-12-2019Pernix D1Refleks D109:20v. Ruiten, Ratti
14-12-2019Pernix E6VZOD E211:15Brookman, Iterson, de Sterke
14-12-2019Pernix B3Fiducia B314:00C. de Boer, R. de Boer, Rolink
14-12-2019Pernix F3TOP/SolarCompleet F414:00 via Liset van der Vos
14-12-2019Pernix A2KIOS (N) A116:30Swen, Schijf, Sieval
14-12-2019Pernix A1BEP A116:40Lepelaar, Ruijgrok, Richel, Waltman
Week21-12-2019
21-12-2019Pernix D2OVVO/De Kroon D311:00Venema, Visser
21-12-2019Pernix E4TOP/SolarCompleet E814:00de Frel
21-12-2019Pernix B2TOP/SolarCompleet B415:00 Edrisi, v/d Berg, Los
Week11-01-2020
11-1-2020Pernix C1KVS/Maritiem C111:00Morsch, Korbee, Verstijlen
11-1-2020Pernix E5TOP/SolarCompleet E511:05Tirion, Mulckhuyse
11-1-2020Pernix D4Tempo D412:00 v. Limpt, v/d Wee, Plug
11-1-2020Pernix C2OVVO/De Kroon C312:15 de Boer, v. Ruiten, Wetselaar
11-1-2020Pernix B1Dubbel Zes/Futura B114:15Biermann, Wayenberg, de Boer
Week18-01-2020
18-1-2020Pernix E5Tempo E309:00Oremus, Groenendaal
18-1-2020Pernix D4Atlantis D212:00v/d Peet, Kampfraat, de Moor
18-1-2020Pernix E3TOP/SolarCompleet E712:00Visser
18-1-2020Pernix F2KIOS (N) F112:30via Liset van der Vos
18-1-2020Pernix D1GG/IJskoud de Beste D113:00v/d Meij, Heyl, Veraart
18-1-2020Pernix A1ZKC '31 A116:50Wayenberg, Lepelaar, v. Rosmalen, Deurman
Week25-01-2020
25-1-2020Pernix E1Tempo E109:55Eyckenschild, Scholma
25-1-2020Pernix F1Madjoe F110:00via Liset van der Vos
25-1-2020Pernix C3Atlantis C211:00 Straat, v/d Hoed, v/d Berg
25-1-2020Pernix D2Fiducia D212:00v. Gelder, Kirsch, v/d Kooij
25-1-2020Pernix B3Madjoe B313:00Oremus, Ratti
25-1-2020Pernix C1VEO C114:00Freriks, Schijf, Lepelaar
25-1-2020Pernix D3OVVO/De Kroon D414:15 Gerritsen, v. Wingen, Lawson
25-1-2020Pernix B2Tempo B315:00Vogt, Pol, Ruijgrok
25-1-2020Pernix B1Vriendenschaar (B) B116:00Swen, Bekooy, Korbee
Week01-02-2020
1-2-2020Pernix D2TOP/SolarCompleet D409:00IJzerman, v/d Giessen, Venema
1-2-2020Pernix E1Madjoe E210:00Schlagwein, Veraart
1-2-2020Pernix A1KZ/Thermo4U A210:35Ruijgrok, Waltman, Middelkoop, Boerman
1-2-2020Pernix D4Luno D211:00Hartkoorn, Remmerswaal, v. Limpt
1-2-2020Pernix E6KIOS (N) E412:30 v/d Peet, Brookman, den Hollander
1-2-2020Pernix E4TOP/SolarCompleet E514:00 Ages, v. Duivenboden
1-2-2020Pernix C3KIOS (N) C314:30]Cortenraad, Cox, Peschier
Week08-02-2020
8-2-2020Pernix E2TOP/SolarCompleet E409:00v/d Berg, Bekooy
8-2-2020Pernix F1TOP/SolarCompleet F111:05via Liset van der Vos
8-2-2020Pernix B3Luno B112:10Rolink, C. de Boer, R. de Boer
8-2-2020Pernix D1Die Haghe D113:10v. Ruiten, Deurman, Vanhaelen
8-2-2020Pernix C1Achilles (Hg) C115:10 Korbee, Morsch, Verstijlen
Week15-02-2020
15-2-2020Pernix D1TOP/SolarCompleet D109:00Ratti, de Rooij
15-2-2020Pernix E2Madjoe E310:00v. Putten, v/d Berg
15-2-2020Pernix F3VEO F110:00 via Liset van der Vos
15-2-2020Pernix C3Thor (H) C112:00de Boer, Loendersloot, Straat
15-2-2020Pernix E6Fluks E412:55 Eyckenschild, Iterson, de Sterke
15-2-2020Pernix B3OVVO/De Kroon B418:40Hartkoorn,
Regensburg, Oremus
Week29-02-2020
29-2-2020Pernix E6Fluks E312:00 Iterson, Brookman, den Hollander
29-2-2020Pernix D4TOP/SolarCompleet D512:15 Cox, v/d Wee, v/d Peet
29-2-2020Pernix A2VZOD A117:00v. Gemert, Holswilder, v/d Berg, Arnoldus
Week07-03-2020
7-3-2020Pernix E5TOP/SolarCompleet E809:00Tirion, Vreeken
7-3-2020Pernix F2Madjoe F210:00 via Liset van der Vos
7-3-2020Pernix C2Reflex C111:00 Langendoen, Schoonwater, v. Ruiten
7-3-2020Pernix F1VZOD F111:15 via Liset van der Vos
7-3-2020Pernix E3TOP/SolarCompleet E313:00 v/d Giessen, de Rooij
7-3-2020Pernix C1TOP/SolarCompleet C213:15 v/d Brom, Freriks
7-3-2020Pernix B2Dubbel Zes/Futura B213:15Edrisi, Yanson, v/d Berg
7-3-2020Pernix B1Madjoe B114:00Deurman, Biermann, Schallenberg
7-3-2020Pernix E1KIOS (N) E214:40Eyckenschild, Scholma
7-3-2020Pernix D3VZOD D215:15Bosselaar, v. Duivenboden, Gerritsen
Week14-03-2020
14-3-2020Pernix E6TOP/SolarCompleet E912:00Brookman, Eyckenschild, v/d Peet
14-3-2020Pernix D1KZ/Thermo4U D112:30 Terwiel, v/d meij, Heyl
14-3-2020Pernix A2Atlantis A113:00Weijermars, Swen, Schijf
14-3-2020Pernix F3Fluks F113:00 via Liset van der Vos
14-3-2020Pernix B3TOP/SolarCompleet B613:05R. de Boer, C. de Boer, Hartkoorn
14-3-2020Pernix E2VZOD E113:40 Ratti
14-3-2020Pernix A1GG/IJskoud de Beste A214:30Deurman, Ruijgrok, Wayenberg, Boerman
Week21-03-2020
21-3-2020Pernix E6TOP/SolarCompleet E1009:00de Sterke, den Hollander, Brookman
21-3-2020Pernix F1TOP/SolarCompleet F209:00via Liset van der Vos
21-3-2020Pernix D3Thor (H) D111:00v/d Brom, Scherer
21-3-2020Pernix C3Tempo C413:00v/d Hoed, Cortenraad, v/d Berg
21-3-2020Pernix D2KIOS (N) D213:30 Visser, Heyl
21-3-2020Pernix C2De Vinken C115:15 de Boer, v. Nes, Keizer
Week28-03-2020
28-3-2020Pernix E3Madjoe E110:00 Terwiel, v/d Kooij
28-3-2020Pernix F3Madjoe F310:00via Liset van der Vos
28-3-2020Pernix A1KVA A112:00v. Rosmalen, Waltman, Middelkoop, Lepelaar
28-3-2020Pernix D1Tempo D112:00Deurman, Ratti
28-3-2020Pernix A2De Vinken A112:50 Sieval, v/d Giessen, Los
28-3-2020Pernix D4Fluks D214:00Kampfraat, de Moor, v/d Wee

WELKOM BIJ PERNIX