Vervoer Jeugdwedstrijden

Algemeen: Ben je ingedeeld, maar kun je niet. In dat geval moet je zelf vervanging regelen door bijvoorbeeld onderling te ruilen. Stel mij en de trainer hiervan op de hoogte.

E-mailadres vervoer: vervoer@pernix.nl

11 november

B2: Kariotis, Sieval,v/d Giessen
C1: Swen, Bekooy, Biermann
E3: Visser

18 november

A1: Moenen, Middelkoop, Weijermars
B1: Ruijgrok, Arkeraats,Siere
D1: Schijf, Los
D2: Morsch, Keizer, Korbee
F1: regelen het onderling
F2: regelen het onderling
F3: regelen het onderling

25 november

B2: Keizer, Los, v/d Berg
C1: Deurman, Wayenberg, Verstijlen
C2: Edrisi, Oremus, Arkema
E1: de Rooij, Terwiel
E3: v. Gelder
E4: Scherer, v. Duivenboden
E6: Tirion, Ratti
E7: Schoonwater, Remmerswaal

2 december

A1: Olsthoorn, v/d Plas, Kariotis
C3: v/d Berg, Wetselaar, Sloos
D1: Kollen, Wayenberg, Verstijlen
F1: regelen het onderling
F2: regelen het onderling
F3: regelen het onderling

9 december

B1: Middelkoop, Deurman, Weijermars
D3: Ratti, Cox, Maas
E2: Juul v/d Kooij, v. Ruiten
E3: Ages, Kirsch
E5: v/d Giessen, Gerritsen
E7: Oremus, v/d Peet

16 december

D1: v/d Brom, Swen
D2: v. Nes, v. Ruiten, Lepelaar
F2: regelen het onderling
F3: regelen het onderling

23 december

E6: Bosselaar, Lawson

2018

6 januari

A1: Breedveld, Arnoldus, Sont
C2: Schellekens, Vogt, Ruigrok
E2: Veraart, Vanhaelen
E3: Venema, Ages
E4: Heyl, IJzerman
E5: Cox, v/d Giessen

13 januari

B1: Deurman, Siere, v. Gemert
D1: Schijf, Los
D2: Keizer, Freriks, Morsch
F1: regelen het onderling
F2: regelen het onderling
F3: regelen het onderling

20 januari

B2: Schijf, Sieval, Swen
C1: Korbee, Schallenberg, Deurman
C3: de Boer, Hartkoorn, Sloos
D3: Cortenraad, Ratti, Schoonwater
E2: Joost v/d Kooij, v. Ruiten
E3: Visser
E4: Scherer, Heyl
E5: Cox, Gerritsen

27 januari

A1: Moenen. v/d Plas, Breedveld
D1: Kollen, Wayenberg, Swen
F1: regelen het onderling
F2: regelen het onderling

3 februari

C1: Swen, Korbee, Verstijlen
C2: Yanson, v/d Berg, Edrisi
E1: de Rooij, Deurman
E7: v/d Brom, Oremus

10 februari

C3: v/d berg, Wetselaar, Sloos
D1: v/d Brom, Verstijlen
F3: regelen het onderling

17 februari

B1: Deurman, Arkeraats, Middelkoop
C2: Arkema, Vogt, Pol
D3: v/d Hoed, de Boer, Langendoen
E1: de Rooij, v/d Meij
E2: Juul v/d Kooij, Veraart
E3: v. Gelder
E4: v. Duivenboden, IJzerman
E7: Vinkenstijn, Schoonwater

24 februari

B1: Ruijgrok, Weijermars, v. Gemert
D3: Schoonwater, Cox, Maas

3 maart

E5: v/d Giessen, Cox

10 maart

B2: Vooren, v/d Giessen, Schijf
C1: de Boer, Bekooy, Wayenberg
C3: v/d Berg, de Boer, Hartkoorn
D1: Kollen, Los
D2: de Boer, Lepelaar, Korbee
F1: regelen het onderling
F2: regelen het onderling