IJM

Vacature 2 leden Barcommissie

Vacature 2 leden Barcommissie

Vind je het leuk om bij te dragen aan een gezellig samenzijn bij Pernix, met een geweldige bar en clubhuis? Kom onze commissie versterken! We verdelen de taken in de commissie, zodat iedereen zijn eigen aandeel heeft en daar wat leuks van kan maken en het werk te overzien is. 

GEZOCHT: mensen die het leuk vinden om op een paar zaterdagen de kantine te openen of te sluiten! ‘Een opener’ start om 9.00 uur de boel op in de kantine, loopt alles na, helpt de ouders achter de bar et cetera. ‘Een sluiter’ zorgt dat er opgeruimd wordt, loopt alles na, sluit af. Meer informatie? Meld je even bij André! 

Voorbeelden van de taken die door de mensen in de barcommissie verdeeld worden: 

  • kantine openen op de zaterdagochtend of sluiten op zaterdagavond
  • mensen die voor het eerst achter de bar staan begeleiden
  • organisatie schotels op zaterdagen waarop het eerste thuis speelt
  • organisatie ‘broodje van de zaterdag’ 
  • inkoop en assortiment
  • vuilnis organiseren 
  • rooster maken barbezetting op trainingsdagen en zaterdagen

Heb jij interesse in deze commissie of wil je meer informatie laat het dan weten aan André de Boer 06 13253681.

Overig nieuws

Train een keer mee bij Pernix!!

Ben je nieuwsgierig naar de korfbalsport en wil je kennismaken? Kom een (paar) keer gratis meetrainen!!

Naast een korfbalvereniging is Pernix ook een vrijwilligers organisatie. We zoeken daarom mensen die meehelpen om activiteiten te ondersteunen. Alle hulp is daarbij welkom, daar het motto bij vrijwilligerswerk nog altijd “vele handen maken licht werk” is.