Trainingsrooster veld 2021

DagTijdTeamTrainersVeld
Maandag
Maandag17.00-18.00F-teamsLiset, Anton, Sief, Riva, Silke, Lotte, Rick en DaanB1
Maandag18.00-19.00E1Gezamenlijk E-trainersHoofdveld
Maandag18.00-19.00E2Gezamenlijk E-trainersHoofdveld
Maandag18.00-19.00E3Gezamenlijk E-trainersHoofdveld
Maandag18.00-19.00E4Gezamenlijk E-trainersHoofdveld
Maandag18.00-19.00E5Gezamenlijk E-trainersHoofdveld
Maandag18.00-19.00D3VACATUREC2
Maandag18.00-19.00D2Marit en Laura (met D1)B veld
Maandag18.00-19.00D1Albert, Sem en Bram (met D2)B veld
Maandag18.30-19.30C4Inge van Duuren en Roos HC1
Maandag19.00 - 20.00C3Nienke en OdetteC2
Maandag19.00-20.00C2Damme en PerlaB2
Maandag19.00-20.00C1Manolis, Jet L. en Jet V.B1
Maandag19.30-20.30B1VACATUREC1
Maandag19.30-20.30A3Sander en MarianC veld (tussen B1 en C3 in na 20.00 op het C2 veld)
Maandag19.00-20.15A2Gezamenlijk met de A1Hoofdveld
Maandag19.00-20.15A1Gezamenlijk met de A2Hoofdveld
Maandag20.15-22.00S1/2Rick Nell, Joost Kuipers en GerbenHoofdveld
Maandag20.15-21.30S3Brenda (om de week op maandag trainen)B1
WOENSDAG
Woensdag17.00-18.00F-teamsLiset, Anton, Sief, Riva, Silke, Lotte, Rick en DaanB1
Woensdag18.00-19.00E1Lotte en PuckHoofdveld
Woensdag18.00-19.00E2Willemijn en JolijnHoofdveld
Woensdag18.00-19.00E3Saar, Marit H en Floor B.Hoofdveld
Woensdag18.00-19.00E4Liset Sinke en AmyHoofdveld
Woensdag18.00-19.00E5Stefan en FennaHoofdveld
Woensdag18.00-19.00D3VACATUREC2
Woensdag18.00-19.00D2Marit en LauraB2
Woensdag18.00-19.00D1Albert, Sem en BramB1
Woensdag18.30-19.30C4Inge van Duuren en Roos HC1
Woensdag19.00 - 20.00C3Nienke en OdetteC2
Woensdag19.00-20.00C2Damme en PerlaB2
Woensdag19.00-20.00C1Manolis, Jet L. en Jet V.B1
Woensdag19.15-20.15B1VACATUREC1 (1e kwartier tussen C4 en C3 in)
Woensdag19.30-20.30A3Sander en MarianC veld (tussen B1 en C3 in na 20.00 op het C2 veld)
Woensdag19.00-20.15A2Iris en NickyHoofdveld
Woensdag19.00-20.15A1VACATUREHoofdveld
Woensdag20.30-21.30S4/5eigen begeleidingB2
Woensdag20.30-21.30S3BrendaB1
Woensdag20.15-22.00S1/2Rick Nell, Joost Kuipers en GerbenHoofdveld
Donderdag
Donderdag19.00-20.00C5Hester en CarlaHoofdveld
Donderdag19.00-20.00A4Ed en FreekHoofdveld
Donderdag20.15-21.15Lage seniorenHoofdveld

Trainingsrooster zaal 2021-2022 is nog niet bekend

DagTijdstipTeamTrainersHal
Maandag
Maandag18.00 - 19.00D1Wilko, NIcky en PerlaBasalt revalidatie (RRC)
Maandag18.00 - 19.00D2Odette, Wendeline en TheklaBasalt revalidatie (RRC)
Maandag19.00 - 20.00C1 - B1Manolis en Jet Lepelaar
Damme Breedveld
Basalt revalidatie (RRC)
Maandag20.00 - 21.00A1 - A2Jet van Osnabrugge en Raymond BoermanBasalt revalidatie (RRC)
Maandag21.00 - 22.30S1-S2Elmer Coevert en Joost KuipersBasalt revalidatie (RRC)
Maandag17.00 - 18.00 F1 - F2 Liset, Amy, Puck, Rick en DaanDe Zijl
Maandag18.00 - 19.00Alle E-teamsgezamenlijke E-trainersDe Zijl
Maandag18.00 - 19.00D3Sem, Geert en BramBroekplein
Maandag19.00 - 20.00 C2Carla, Roos en IngridBroekplein
Maandag19.00 - 20.00B2Sander en MarianHet gebouw
Maandag20:00 - 21:00A3VacatureHet gebouw
Dinsdag
Dinsdag21.00 - 22.00BreedtesportBasalt revalidatie (RRC)
Woendag
Woensdag17.00 - 18.00F1 en F2Liset, Amy, Puck, Rick en DaanDe Zijl
Woensdag17.00 - 18.00E2Inge van Duuren en Jera LosDe Zijl
Woensdag18.00 - 19.00D1Wilko, Nicky en PerlaDe Zijl
Woensdag18.00 - 19.00D2Odette, Wendeline en TheklaDe Zijl
Woensdag19.00 - 20.00B1 - B2Dammen
Marian en Sander
De Zijl
Woensdag20.00 - 21.00A1 en A2Raymond Boerman en Jet van Osnabrugge
Erika Velders en Stephan vd Berg
De Zijl
Woensdag21.00 - 22.30S1 en S2Elmer Coevert, Joost Kuipers en Dimitri IJzermanDe Zijl
Woensdag 21.00 - 22.00 S3 - S4 - S5Basals
Woensdag18.00 - 19.00C1Manolis van de Leek en Jet LepelaarBroekplein
Woensdag19.00 - 20.00A3VacatureBroekplein
Woensdag17.30 - 18.30E4 - E5Lotte Zonderop en Thijs Weijermars
Fenna Richel en Stefan Bekooy
Corantijnstraat
Woensdag18.30 - 19.30D3Sem, Geert en BramCorantijnstraat
Woensdag18.00 - 19.00E1 en E3Laura Middelkoop en Marit Waltmann
Jolijn Deurman en Willemijn Wayenberg
Kikkerpolder
Donderdag
Donderdag18.00 - 19.00C3 en B3Laura Smits en Hester
Ed van Beek en Freek
De Zijl
Donderdag19.00 - 20.00C2Carla, Roos H en IngredHet Gebouw

Programma aankomende week

Programma aankomende week

Klik Hier

Standen

Standen

Klik hier