Trainingsrooster 2022

DagTeamTijdVeldTrainers      
Maandag
MaandagF-Teams17.00-18.00B1Liset Anton Sief Rick Riva Lotte Silke en Daan
MaandagE118.00-19.00HoofdveldGezamenlijk E-trainers
MaandagE218.00-19.00HoofdveldGezamenlijk E-trainers
MaandagE318.00-19.00HoofdveldGezamenlijk E-trainers
MaandagE418.00-19.00HoofdveldGezamenlijk E-trainers
MaandagE518.00-19.00HoofdveldGezamenlijk E-trainers
MaandagD218.00-19.00B veldMarit en Laura (met D1)
MaandagD118.00-19.00B veldAlbert Sem en Bram (met D2)
MaandagC3 (C4 van de zaal)18.30-19.30C1Inge van Duuren en Roos H
MaandagC2(C3 van de zaal)19.00-20.00B2Nienke en Odette
MaandagC1 (C2 van de zaal)19.00-20.00B1Damme en Perla
MaandagB2 (C1 van de zaal)19.30-20.30C2Manolis Jet L. en Jet V
MaandagB119.30-20.30C1Eric Bierman en Freek Cox
MaandagA319.30-20.30Achterkant B VeldSander en Marian
MaandagA219.00-20.15HoofdveldGezamenlijk met de A1
MaandagA119.00-20.15HoofdveldGezamenlijk met de A2
MaandagS1/220.15-22.00HoofdveldRick Nell Joost Kuipers en Gerben
MaandagS320.15-21.30B1Brenda(om de week op maandag trainen)
WOENSDAG
WoensdagF-teams17.00-18.00B1Liset Anton Sief Rick Riva Lotte Silke en Daan
WoensdagE118.00-19.00HoofdveldLotte en Puck
WoensdagE218.00-19.00HoofdveldWillemijn en Jolijn
WoensdagE318.00-19.00HoofdveldSaar Marit H en Floor B
WoensdagE418.00-19.00HoofdveldLiset Sinke en Amy
WoensdagE518.00-19.00HoofdveldStefan en Fenna
WoensdagD218.00-19.00B2Marit en Laura
WoensdagD118.00-19.00B1Albert Sem en Bram
WoensdagC3 (C4 van de zaal)18.30-19.30C1Inge van Duuren en Roos H
WoensdagC2 (C3 van de zaal)19.00- 20.00C2Nienke en Odette
WoensdagC1 (C2 van de zaal)19.00-20.00B2Damme en Perla
WoensdagB2 (C1 van de zaal)19.00-20.00B1Manolis Jet L. en Jet V.
WoensdagB119.15-20.15C1 (eerste kwartier tussen C4 en C3 in)Christel
WoensdagA319.30-20.30C veld (tussen B1 en C3 in na 20.00 op het C2 veld)Sander en Marian
WoensdagA219.00-20.15HoofdveldIris en Nicky
WoensdagA119.00-20.15HoofdveldAxel en Cas
WoensdagS4/520.30-21.30B2Eigen begeleiding
WoensdagS320.30-21.30B1Brenda
WoensdagS1/220.15-22.00HoofdveldRick Nell Joost Kuipers en Gerben
Donderdag
DonderdagC4 (C5 van de zaal)19.00-20.00HoofdveldHester en Carla
DonderdagA419.00-20.00HoofdveldEd en Freek
DonderdagS6/720.15-21.15HoofdveldEigen begeleiding
Zaterdag
ZaterdagKangoeroes en Pukkies09.30-10.30B veld

Programma aankomende week

Programma aankomende week

Klik Hier

Standen

Standen

Klik hier

Uitslagen