IJM

Mooie opbrengst Grote Clubactie

Mooie opbrengst Grote Clubactie

De Grote Clubactie is maandag gestopt. Wat een mooie opbrengst hebben alle verkopers voor elkaar gekregen voor Pernix. 

De eindstand is uiteindelijk 3.3736,80 euro geworden. Dank voor al jullie inspanningen! Hiervoor kunnen we zeker goede sport- en spelmaterialen voor Pernix kopen. Daarnaast hopen we ook nog wat te kunnen bijdragen aan de aankleding van ons clubhuis. 

Groetjes namens de Grote Clubactie commissie

Petra en Armanda 

Overig nieuws

Vrijwilligersborrel 5 september

Graag via onderstaande link aanmelden voor de borrel: https://docs.google.com/forms/d/1173egVhERSYaohkQE08e06dAhI70a4-piN3XYxqhkBw/edit?ts=68752c26

Nieuwe secretaris in het bestuur

Afgelopen ledenvergadering heeft Annemieke van Duivenboden na ruim 7 jaar het stokje overgedragen aan Nienke Wijermars! Hieronder nog even de mooie worden van de voorzitter!!

Laatste nieuws

Train een keer mee bij Pernix!!

Ben je nieuwsgierig naar de korfbalsport en wil je kennismaken? Kom een (paar) keer gratis meetrainen!!

Naast een korfbalvereniging is Pernix ook een vrijwilligers organisatie. We zoeken daarom mensen die meehelpen om activiteiten te ondersteunen. Alle hulp is daarbij welkom, daar het motto bij vrijwilligerswerk nog altijd “vele handen maken licht werk” is.