Programma Oefenwedstrijden

DatumThuisTegenstanderStartVerzScheidsrechterLocatieOpmerkingenVervoer
16 april 2022A1 Playoff
16 april 2022Pernix A2KVS A213.00
16 april 2022Pernix A2Danaiden A211.00
16 april 2022VZOD A1Pernix A411.00Cortenraad, Hartkoorn, Bakker
16 april 2022Pernix B1Achilles B313.00
16 april 2022C1 Playoff
16 april 2022Pernix C2VZOD C110.00
16 april 2022Phoenix C1Pernix C311.30De Moor Ratti
16 april 2022Pernix C4Achilles C212.00
16 april 2022Gemini C2Pernix C59.30V Gelder, vd Peet, Kampfraat
16 april 2022KIOS D1Pernix D110.30Visser, Terwiel, Ages
16 april 2022Pernix D2Danaiden D111.00
16 april 2022Pernix E1Tempo E111.00
16 april 2022KVS E5Pernix E210.00Kirsch, vd Lek
16 april 2022KVS E2Pernix E311.00Odijk, v Baven
16 april 2022Pernix E4Tempo E610.00
16 april 2022KVS E6Pernix E510.00Groeneveld, Arnoaldus
16 april 2022Pernix F1Tempo F111.00
16 april 2022Pernix F2KVS F110.00
16 april 2022Pernix F3KVS F210.00
16 april 2022Pernix F4KVS F310.00

Programma Aankomende week

DatumThuisTegenstanderStartVerzScheidsrechterLocatieOpmerkingenVervoer/aanspreekpunt
THUIS
28-05-2022Pernix F4VZOD F110:0009:30H.M. (Hans) KorbeeMerenwijk
28-05-2022Pernix B2KZ/Thermo4U B310:0009:30D (Dave) StormMerenwijk
28-05-2022Pernix 7KIOS (N) 510:0009:30C (Casper) KnookMerenwijk
28-05-2022Pernix F2TOP/LITTA F311:0010:30AfgeschermdMerenwijk
28-05-2022Pernix E2TOP/LITTA E411:0010:30M (Marguerite) TirionMerenwijk
28-05-2022Pernix B1Fortuna/Delta Logistiek B311:1510:45H.E. (Helko) van den BromMerenwijk
28-05-2022Pernix A4Phoenix A211:3011:00B. (Bernardo) ScholtenMerenwijk
28-05-2022Pernix E4TOP/LITTA E312:0011:30I (Inge) HombergMerenwijk
28-05-2022Pernix A1KVS/Maritiem A112:3012:00Merenwijk
28-05-2022Pernix C1Excelsior (D) C113:3013:00Merenwijk
28-05-2022Pernix 2Valto 214:0013:30B (Ben) MelgersMerenwijk
28-05-2022Pernix D2Madjoe D214:3014:00T. (Thijs) MiddelkoopMerenwijk
28-05-2022Pernix 1Valto 115:3015:00M (Marco) v.d. LuchtMerenwijk
28-05-2022Pernix C3TOP/LITTA C615:3015:00A (Andre) VanhaelenMerenwijk
UIT
24-05-2022Achilles (Hg) A1Pernix A119:0010:45D (Diana) BoogaardPomonaplein   Korbee, Schijf, Kariotis
28-05-2022TOP/LITTA E7Pernix E309:0008:00Sportcomplex TOP Sassenheim   Odijk, Baven
28-05-2022Madjoe D1Pernix D109:0008:00J. (Jeroen) de LaatWaardlaan   Schlagwein, v. Duivenboden, Visser, Terwiel
28-05-2022Fiks F1Pernix F109:30M. (Maaike) DuivesteinSportcomplex Voscuyl   
28-05-2022Fiks E2Pernix E109:30J. (Jill) NellSportcomplex Voscuyl   
28-05-2022Fluks C1Pernix C210:0009:00G.C.J. (John) van der NietNOORDWIJK ZH   Kirsch, Bekker, Hartkoorn
28-05-2022DES (D) 3Pernix 310:30Biesland (DES)   
28-05-2022TOP/LITTA E8Pernix E511:0010:00Sportcomplex TOP Sassenheim   Huizer, Bernabela
28-05-2022Fluks C2Pernix C411:1010:10S. (Sebastiaan) MudNOORDWIJK ZH   Kampfraat, v.Gelder, v/d Peet
28-05-2022TOP/LITTA A4Pernix A211:1010:10Sportcomplex TOP Sassenheim   Bekooy, de Haas, Iterson
28-05-2022KZ Danau00efden F2Pernix F312:00Montgomerystraat   
28-05-2022KZ/Thermo4U 5Pernix 413:00Sportpark De Koog   
28-05-2022Velocitas A3Pernix A314:3013:30R. (Ron) WassingSport- en recreatiepark De Bloemerd   
28-05-2022Atlantis 5Pernix 614:45Gem. sportpark   

Overige roosters

Volledige programma

Complete programma Veldseizoen

Klik Hier

Uitslagen

Standen

Klik hier

Standen

Standen

Klik hier

Afbellen voor wedstrijden

F - Jeugd

Liset van der Vos

Petra van den Brom

bij voorkeur per Whatsapp

D en E Jeugd

Karin en Ida

Karin en Ida

06-10693732 Bij voorkeur via Whatsapp

A, B en C - Jeugd

Trea Streefland

Trea Streefland

tel:071-5893426 of treastreefland@casema.nl

Wedstrijdzaken

Margit van Alphen

Margit van Alphen

wedstrijdzaken@pernix.nl