Programma

Wedstrijden van aankomende week

DatumThuisTegenstanderStartVerzScheidsrechterLocatieOpmerkingenVervoer/Aanspreekpunt
3-10-2020Pernix 1KVA 115:3015:30Merenwijk
3-10-2020Pernix 2Blauw-Wit (A) 313:4513:45Merenwijk
3-10-2020Pernix 3Antilopen/Lancyr Deelen 317:1517:15Merenwijk
3-10-2020Pernix 7Fluks 311:3011:30Debbie van AlphenMerenwijk
3-10-2020Pernix A1TOP/SolarCompleet A312:0012:00Merenwijk
3-10-2020Pernix A2KZ Danaïden A210:1510:15Daan HeijnisMerenwijk
3-10-2020Pernix B2TOP/SolarCompleet B310:0010:00Jaimy van BohemenMerenwijk
3-10-2020Pernix C1KVA C114:3014:30Sander NeuteboomMerenwijk
3-10-2020Pernix C2Madjoe C313:1513:15Jaimy van BohemenMerenwijk
3-10-2020Pernix E2TOP/SolarCompleet E311:1011:10Sem DeurmanMerenwijk
3-10-2020Pernix E3TOP/SolarCompleet E212:1512:15Marit HolswilderMerenwijk
3-10-2020Pernix F1TOP/SolarCompleet F210:0010:00Thijs MiddelkoopMerenwijk
3-10-2020IJsselvogels 2Pernix 414:0014:00Sportlaan Moordrecht
3-10-2020Madjoe 4Pernix 515:3015:30WaardlaanRes.shirts!
3-10-2020Fluks 4Pernix 614:4514:45NOORDWIJK ZH
3-10-2020TOP/SolarCompleet A6Pernix A313:5013:50Sportcomplex TOP SassenheimBoerman, Vogt, Yanson
3-10-2020Tempo B2Pernix B112:4512:45Sportcomplex Zegerslootde Haas, v. Iterson, Morsch
3-10-2020TOP/SolarCompleet B5Pernix B311:0011:00Sportcomplex TOP SassenheimRegensburg, Rolink, v/d Meij
3-10-2020Tempo C4Pernix C310:3010:30Sportcomplex ZegerslootStraat, v. Gelder, v/d Wee
3-10-2020Die Haghe D1Pernix D110:1510:15Baambruggestraat 10Heyl, Kirsch, v/d Kooij
3-10-2020Velocitas D2Pernix D211:1511:15Sport- en recreatiepark De BloemerdVerzamelen bij de Bloemerd
3-10-2020Sporting Trigon D1Pernix D314:0014:00Sportpark ZoeterwoudsesingelVerzamelen bij de Zoeterwoudsesingel
3-10-2020TOP/SolarCompleet E1Pernix E110:0510:05Sportcomplex TOP SassenheimTerwiel, de Rooij
3-10-2020Fiks E3Pernix E413:0013:00Sportcomplex VoscuylVerzamelen bij de Voscuyl
3-10-2020VZOD E2Pernix E510:0010:00Sportpark CalslagenEyckenschild, Kompier
3-10-2020Fluks F1Pernix F29:459:45NOORDWIJK ZHregelen het onderling

Afbellen voor wedstrijden

F - Jeugd

Liset van der Vos

Petra van den Brom

bij voorkeur per Whatsapp

D en E Jeugd

Petra van den Brom

Petra van den Brom

tel:06-44880324 bij voorkeur per Whatsapp

A, B en C - Jeugd

Trea Streefland

Trea Streefland

tel:071-5893426 of treastreefland@casema.nl

Wedstrijdzaken

Margit van Alphen

Margit van Alphen

wedstrijdzaken@pernix.nl

Overige roosters

Volledige programma

Complete programma Veldseizoen

Klik Hier

Standen

Standen

Klik hier

WELKOM BIJ PERNIX