Trainingsrooster

Maandag
Tijd Team Trainers
RCC
21.00-22.30 S1-2 Eric den Dekker
20.00-21.00 A1 Iris Swanenburg en Paul Westerbeek
20.00-21.00 B1 Joost Kuipers en Suzanne Zwanenburg
19.00-20.00 C1 Perla Breedveld, Tessa van Alphen en Cas Lepelaar
19.00-20.00 C2 Stella Sont en Mandy Muller
18.00-19.00 D1 Donald Kuipers, Lotte Zonderop en Vincent van Beek
18.00-19.00 D2 Carla Mors, Sander Neuteboom en Arthur Lepelaar
Broekplein
20.00-21.00 B2 Stephan van de Berg en Mark Zaalberg
19.00-20.00 C3 Elisabeth Strijdhorst en Laura Smits
18.00-19.00 D3 Gerard Genuit, Stephan Wiegerink en Thekla Bos
De Zijl
17.00-18.00 F Dimitri Kariotis, Nienke Weijermars, Liset van der Vos en Rob Tirion
17.00-18.00 E1-E3 Casper de Rooij (E1) en Inge Homberg (E3)
18.00-19.00 E2-E4-E5 Inge van Duuren (E2), Laura Middelkoop (E4) en Sabine Wiegerink (E5)
18.00-19.00 E6-E7 Odette Sont (E6) en Koen Breedveld (E7)
Dinsdag
Tijd Team Trainers
RCC
21:30-22:30 Lage senioren n.t.b.
Woensdag
Tijd Team Trainers
De Zijl
20.00-21.45 S1 Eric den Dekker
20.00-21.45 S2 Albert Vidanya
21:45-23.00 S3 n.t.b.
21.45-23.00 S4-5 n.t.b.
19.00-20.00 A1 Iris Swanenburg en Paul Westerbeek
19.00-20.00 B1 Joost Kuipers en Suzanne Zwanenburg
18.00-19.00 E4-E5 Laura Middelkoop (E4) en Sabine Wiegerink (E5)
18.00-19.00 E6-E7 Odette Sont (E6) en Koen Breedveld (E7)
17.00-18.00 F Dimitri Kariotis, Nienke Weijermars, Liset van der Vos en Rob Tirion
Broekplein
19.00-20.00 C1 Perla Breedveld, Tessa van Alphen en Cas Lepelaar
18.00-19.00 C2 Stella Sont en Mandy Muller
Corantijnstraat
17.30-18.30 E2-E3 Inge van Duuren (E2) en Inge Homberg (E3)
18.30-19.30 C3 Elisabeth Strijdhorst en Laura Smits
Kagerstraat Visser ’t Hooft
18.00-19.00 E1 Ineke v.d. Vegte
19.00-20.00 D1 Donald Kuipers, Lotte Zonderop en Vincent van Beek
19.00-20.00 D2 Carla Mors, Sander Neuteboom en Arthur Lepelaar
19.00-20.00 D3 Gerard Genuit, Stephan Wiegerink en Thekla Bos
RCC
21.00-22.00 Veteranen n.t.b.
Donderdag
Tijd Team Trainers
De Zijl
18.00-19.00 B2 Stephan van de Berg en Mark Zaalberg
Zaterdag
Tijd Team Trainers
De Zijl
09.00-09.50 Kangoeroes n.t.b.
09.15-09.45 Pukkies n.t.b.
Maandag
Tijd Team Veld Trainers
20.30-22.00 S1-2 A1-A2 Eric den Dekker
19.00-20.15 A1 A1 Iris Swanenburg en Paul Westerbeek
19.00-20.00 B1 A2 Joost Kuipers en Suzanne Zwanenburg
19.30-20.30 B2 B2 Stephan van de Berg en Mark Zaalberg
19.00-20.00 C1 C1 Perla Breedveld, Tessa van Alphen en Cas Lepelaar
19.00-20.00 C2 C2 Stella Sont en Mandy Muller
19.30-20.30 C3 B1 Elisabeth Strijdhorst en Laura Smits
18.30-19.30 D1 B1 Donald Kuipers, Lotte Zonderop en Vincent van Beek
18.30-19.30 D2 B2 Carla Mors, Sander Neuteboom en Arthur Lepelaar
18.00-19.00 D3 C2 Gerard Genuit, Stephan Wiegerink en Thekla Bos
18.00-19.00 E1-2 A1 Casper de Rooij en Ineke van de Vegte, Inge van Duuren (E2)
18.00-19.00 E3-4-5 A2 Inge Homberg (E3) en Laura Middelkoop (E4), Sabine Wiegerink (E5)
18.00-19.00 E6-7 C1 Odette Sont (E6) en Koen Breedveld (E7)
Woensdag
Tijd Team Veld Trainers
20.30-22.00 S1 A1 Eric den Dekker
20.30-22.00 S2 A2 Albert Vidanya, Jeroen Wayenberg en Sjoerd van der Kooij
20.30-21.30 S3 B1 n.t.b.
20.30-21.30 S4-5 B2 of C n.t.b.
19.00-20.15 A1 A1 Iris Swanenburg en Paul Westerbeek
19.00-20.00 B1 A2 Joost Kuipers en Suzanne Zwanenburg
19.30-20.30 B2 B2 Stephan van de Berg en Mark Zaalberg
19.00-20.00 C1 C1 Perla Breedveld, Tessa van Alphen en Cas Lepelaar
19.00-20.00 C2 C2 Stella Sont en Mandy Muller
19.30-20.30 C3 B1 Elisabeth Strijdhorst en Laura Smits
18.30-19.30 D1 B1 Donald Kuipers, Lotte Zonderop en Vincent van Beek
18.30-19.30 D2 B2 Carla Mors, Sander Neuteboom en Arthur Lepelaar
18.00-19.00 D3 C2 Gerard Genuit, Stephan Wiegerink en Thekla Bos
18.00-19.00 E1-2 A1 Casper de Rooij en Ineke van de Vegte, Inge van Duuren (E2)
18.00-19.00 E3-4-5 A2 Inge Homberg (E3) en Laura Middelkoop (E4), Sabine Wiegerink (E5)
18.00-19.00 E6-7 C1 Odette Sont (E6) en Koen Breedveld (E7)
17.00-18.00 F B1-2 Dimitri Kariotis, Nienke Weijermars, Liset van der Vos en Rob Tirion